• Neatkarība ir jāsargā ne tikai runās, bet arī darbos! (2)
  16. septembris, 2014

  Jānis Dombrava: Latvija ir paraugs citiem neatkarības atjaunošanā, diemžēl to pašu mēs nevaram teikt par neatkarības sargāšanu. Ja jau priekšvēlēšanu laikā ministri un daudzi Saeimas deputāti publiski nosoda Krievijas iebrukumu Ukrainā, uzstāj uz stingrām sankcijām pret Krieviju un runā par drošības nostiprināšanu, tad kāpēc viņi nav gatavi aizvērt vārtus, pa kuriem katru gadu Latvijā ieplūst tūkstošiem ietekmīgu un Putinam pietuvinātu personu?

  Lasīt vairāk

 • Negribas, lai Latvija vilktos astē. Saruna ar Edvīnu Šnori (2)
  16. septembris, 2014

  Edvīns Šnore 12. Saeimas vēlēšanās kandidēs Nacionālās apvienības sarakstā un tiek uzskatīts par vienu no tā favorītiem. Šnore gan vairāk pazīstams kā vēsturnieks un filmas “Padomju stāsts” režisors, taču šoreiz saruna par politiku, par Ukrainas notikumu mācību, kas likusi savas domas mainīt pat tādiem, kuri agrāk dedzīgi aizstāvēja bezvīzu režīmu ar Krieviju.

  Lasīt vairāk

 • Raivis Dzintars: Vēlēšanās izšķirsies Latvijas liktenis
  16. septembris, 2014

  Intervija ar Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētāju, Saeimas deputātu Raivi Dzintaru – par priekšvēlēšanu aktivitāšu atturību, politisko principu noturību un maksātnespējas administratoriem, kā arī par draudošo bīstamību, ja pie varas tiek Saskaņas centrs.

  Lasīt vairāk