Plašsaziņai

Atbalsta KM priekšlikumus sistemātiskam ilgtermiņa risinājumam īpaši atzīmējamo svētku un atceres pasākumu nodrošināšanai un finansēšanai

10. oktobris, 2017

10. oktobra valdības sēdē izskatīts Kultūras ministrijas (KM) sagatavotais informatīvais ziņojums un atbalstīti tajā norādītie priekšlikumi par īpaši atzīmējamo svētku un atceres dienu – ar valstiskuma atjaunošanu saistīto gadadienu – pasākumu īstenošanu valstī.
Turpmāk valsts un pašvaldību institūcijas saskaņā ar gadadienu kalendāro grafiku, atbilstoši savai kompetencei sistemātiski izvērtēs to pārraudzībā esošo organizāciju, kā arī sadarbības partneru priekšlikumus par iecerētajiem īpaši atzīmējamo svētku un atceres dienu pasākumiem un nodrošinās tādu pasākumu īstenošanu, kāds ir samērojams ar institūciju rīcībā esošo valsts budžeta apjomu, vienlaikus gādājot, lai pasākumu kopums būtu daudzveidīgs, pamanāms, ar ieguldījumu sabiedriskās domas attīstībā un valsts nākotnē.

Lasīt vairāk

Kaspars Gerhards prasa Valsts Kontrolei veikt steidzamu revīziju “Rīgas satiksme”

4. oktobris, 2017

VARAM ministrs Kaspars Gerhards šodien aicinājis Valsts Kontroli izvērtēt un rast iespēju veikt ārpus kārtas revīziju SIA “Rīgas satiksme”

Lasīt vairāk

1 2 3 74