1. Roberts Zīle novērtēts kā aktīvākais EP deputāts Latvijas un Baltijas valstu vidū šajā sasaukumā

  Nevalstiskā ES pārvaldes datu analīzes organizācija MEP Software prezentējusi jaunāko Eiropas Parlamenta deputātu reitingu, kurā augstāko vietu no Latvijas un Baltijas valstu deputātiem ieņem Roberts Zīle, iekļūstot parlamenta divdesmit aktīvāko deputātu vidū.

  Lasīt vairāk

  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/roberts-zile-novertets-ka-aktivakais-ep-deputats-latvijas-un-baltijas-valstu-vidu-saja-sasaukuma/
 2. Eiropas Parlaments atbalsta Roberta Zīles izvirzītās prioritātes attiecībā uz eirozonas ekonomisko politiku

  Junkera fonds nevar aizstāt struktūrfondus un pārmērīgi tekošā konta pārpalikumi atsevišķās dalībvalstīs kaitē eirozonas kopējai darbībai. Proti, jebkura nelīdzsvarotība eirozonas līmenī kaitē tās veiksmīgai darbībai, vienalga vai tā ir ar plusa, vai mīnusa zīmi. Šī ir pirmā reize, kad šāda tipa ziņojumā atsauce uz tekošā konta pārpalikumiem izturēja dažādo interešu spiedienu.

  Lasīt vairāk

  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/eiropas-parlaments-atbalsta-roberta-ziles-izvirzitas-prioritates-attieciba-uz-eirozonas-ekonomisko-politiku/
 3. Katalonija kā spogulis Eiropas līderu nevarībai un divkosībai

  Šī raksta mērķis nav juridiski pētīt Katalonijas tautas neatkarības centienus, bet salīdzināt un saprast, kā šis jautājums tiek uztverts gan Latvijā, gan citur Eiropā un kādas ir politiskās konsekvences. Vai Latvijai, meklējot atšķirīgo mūsu vēsturē, būtu lepni jāsaka, ka mūsu de jure statuss okupācijas laikā nav salīdzināms ar Kataloniju un tāpēc mums kā tautai pašnoteikšanās un valstiskums pienākas, bet Katalonijai ne?

  Lasīt vairāk

  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/katalonija-ka-spogulis-eiropas-lideru-nevaribai-un-divkosibai/
 4. Roberta Zīles būtiskākais veikums 2016. gadā

  Pieņemta “Zīles – Matīsa” regula par Eiropas Dzelzceļa aģentūru – viens no dzelzceļa nozares reformu paketes likumiem ar mērķi veicināt tirgus attīstību: samazināt izmaksas uzņēmumiem, bet patērētājiem nodrošināt lētākus un labākus pakalpojumus.

  Lasīt vairāk

  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/roberta-ziles-butiskakais-veikums-2016-gada/
 5. Roberts Zīle ievēlēts par Eiropas Parlamenta ECR grupas viceprezidentu

  R. Zīle pēc balsojuma izteicis pateicību viņa pārstāvētās politiskās grupas deputātiem, norādot, ka EP deputāta galvenajai mērauklai ir jābūt spējai pārstāvēt viņa valsti.

  Lasīt vairāk

  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/roberts-zile-ievelets-par-eiropas-parlamenta-ecr-grupas-viceprezidentu/
 6. Roberts Zīle: Junkera instruments viņa nākotnes ES ‘vīzijai’

  Ar pašreizējo darbību Junkera “stratēģiskais” fonds ne tikai nesamazina, bet vēl vairāk pastiprina plaisu starp turīgajām un trūcīgākajām ES valstīm. Un nauda, kas tomēr atrod savu ceļu līdz Austrumeiropai, nosēžas tikai mazajos un vidējos uzņēmumos, bet ne mums vitāli svarīgajos infrastruktūras projektos. Kamēr bagātie ES reģioni vēl vairāk piesaista investīcijas un atjauno infrastruktūru, tādas valstis kā Latvija turpina būt bez dzelzceļa savienojuma ar Eiropu, atkarīga no Krievijas gāzes un ar ievērojami vājāku autoceļu sistēmu.

  Lasīt vairāk

  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/roberts-zile-junkera-instruments-vina-nakotnes-es-vizijai/
1 2 3 13