talka-riga-strazdumuiza-2017

Nacionālajai apvienībai jau gadiem ir izveidojusies laba sadarbība ar Strazdumuižas neredzīgo biedrību, tādēļ, protams, arī šogad nevarējām iedomāties, ka mēs varētu talkot citur

Lasīt vairāk

Foto - Modris Helds

Sarmīte Pujēna, irLiepāja Otrdien, 11.aprīlī, Liepājas latviešu biedrības namā ar savu vēlēšanu programmu un deputātu kandidātu sarakstu žurnālistus iepazīstināja Nacionālās apvienības (NA) Liepājas nodaļa.

Lasīt vairāk

broka-dzintars-na-pv2017

NA programmas uzsvari Rīgas domes vēlēšanām:
* Rīga – visu pasaules latviešu galvaspilsēta!
* Stipra ģimene – pamats nācijas attīstībai.
* Rīga – tiesiski un saimnieciski pārvaldīta pilsēta.
* Pilsēta rīdziniekiem – sakārtota un zaļa.
* Viedā Rīga – radoša, inovatīva un investīcijām atvērta pilsēta.

Lasīt vairāk

General_KV3122

Lasīt vairāk

IMG_5528

NA Rīgas nodaļa gatavojas vēlēšanu kandidātu saraksta un programmas iesniegšanai.

Lasīt vairāk

Foto: Edijs Pālens / LETA

Nacionālās apvienības Rīgas domes frakcija 21. martā Satiksmes un transporta lietu komitejā balsoja pret Satiksmes departamenta piedāvāto priekšlikumu noteikt “Rīgas mikroautobusu satiksme” mikroautobusu pārvadājumos viena brauciena cenu 1,15 eiro apmērā. “Šāds lēmums nav izdevīgs rīdziniekiem,” norāda Nacionālās apvienības Rīgas mēra kandidāte Baiba Broka. “Laikā, kad “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS) uzvarēja iepirkumā par transporta pakalpojumu nodrošināšanu, līgums paredzēja piecus gadus saglabāt cenu 0,70 centi par vienu braucienu. Pašlaik mēs redzam, ka apšaubāmas vienošanās rezultātā, par ko uzņēmumu jau sodījusi Konkurences padome, rīdziniekiem nākas maksāt vairāk – 1,15 eiro par vienu braucienu.”

Lasīt vairāk

1 2 3 25