Foto: Edijs Pālens / LETA

Nacionālās apvienības Rīgas domes frakcija 21. martā Satiksmes un transporta lietu komitejā balsoja pret Satiksmes departamenta piedāvāto priekšlikumu noteikt “Rīgas mikroautobusu satiksme” mikroautobusu pārvadājumos viena brauciena cenu 1,15 eiro apmērā. “Šāds lēmums nav izdevīgs rīdziniekiem,” norāda Nacionālās apvienības Rīgas mēra kandidāte Baiba Broka. “Laikā, kad “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS) uzvarēja iepirkumā par transporta pakalpojumu nodrošināšanu, līgums paredzēja piecus gadus saglabāt cenu 0,70 centi par vienu braucienu. Pašlaik mēs redzam, ka apšaubāmas vienošanās rezultātā, par ko uzņēmumu jau sodījusi Konkurences padome, rīdziniekiem nākas maksāt vairāk – 1,15 eiro par vienu braucienu.”

Lasīt vairāk

Rīgas mēra kandidāte Baiba Broka. Foto: Kas Jauns

Kā rīdziniekiem reaģēt uz šīm vēstulēm un vai viņiem jāskrien uz banku apmaksāt rēķinus, par kuriem gadu gadiem nav nojautuši, portālam Kasjauns.lv skaidro bijusī tieslietu ministre, juriste un Rīgas mēra kandidāte Baiba Broka.

Lasīt vairāk

Trolejbuss_uz_Akmens_tilta_satiksme

Pēc ziņas par to, ka Konkurences padome uzlikusi “Rīgas satiksmei” 2,1 miljona eiro sodu par konkurences ierobežošanu, Rīgas domes opozīcijas deputāti prasīs SIA „Rīgas satiksme” valdes nomaiņu.

Lasīt vairāk

Sede Rigas dome

Labas pārvaldības principi paredz caurspīdīguma nodrošināšanu. Rīgas domes rīcībā ir 13 štata vietas sabiedrības informēšanai, bet šodien nevienā no domes oficiālajām un par nodokļu maksātāju naudu uzturētajām informācijas platformām nav publicēta pat informācija par sēdes atcelšanu, kur nu vēl par tās iemesliem.

Lasīt vairāk

Baiba Broka. Foto: NA

Baibas Brokas intervija aģentūrai LETA par gatavošanos pašvaldību vēlēšanām Rīgā, pašvaldības budžetu un citām prioritātēm: atbalstu ģimenēm un citām sabiedrības grupām, uzņēmējdarbības veicināšanu, infrastruktūras attīstīšanu.

Lasīt vairāk

https://lv.wikipedia.org

Rīgas domes sēdē tika noraidīts Nacionālās apvienības domes deputātes Ievas Holmas priekšlikums piešķirt atlaides ieejai Zooloģiskajā dārzā arī daudzbērnu ģimenēm.

Lasīt vairāk

1 2 3 24