Kina3

Ķīnas Tautas kongresa priekšsēdētājs Džans Dedzjans (Zhang Dejiang) kopā ar delegāciju oficiālā vizītē Latvijā ieradās trešdien, 12. aprīlī. Iepriekš šāda līmeņa vizīte notika pirms 17 gadiem

Lasīt vairāk

gimene

No nākamā gada tiks paaugstināts atvieglojuma slieksnis līdz 500 eiro, kā arī vecums, līdz kuram iespējams saņemt atvieglojumus – līdz 24 gadiem, ja jaunietis turpina mācības.

Lasīt vairāk

Foto: Modris Frikmanis. (CC BY-SA 3.0)

NA valde vienojas virzīt tālāk jaunu nekustamā īpašuma nodokļa aprēķināšanas kārtību, kur īpašuma kadastrālajai vērtībai būtu ievērojami mazāka nozīme, un atbalsta vienīgā vai dzimtas mājokļa atbrīvošanu no NĪN līdz noteiktam kvadrātmetru skaitam vai īpašuma vērtībai.

Lasīt vairāk

lauksaimniecības zeme

Lauksaimniecība ir pamatnozare lauku teritorijās, un tajā patlaban strādā vairāk nekā 71 tūkstotis iedzīvotāju. Vispirms priekšroka jādod vietējiem iedzīvotājiem, nelielām saimniecībām un tikai tad ārzemniekiem, bet arī tad ar stingriem nosacījumiem, lai zemi neizmantotu spekulācijām. Es redzu Latvijas lauku attīstību balstītu uz nelielām saimniecībām, kas ražo produktus ar augstāku pievienoto vērtību.

Lasīt vairāk

Ilmars_Latkovskis_dzivnieku_izmantosana_cirku

Juridiskā nozīmē likumprojekts paredz tikai savvaļas sugu dzīvnieku apmācīšanu un izrādīšanu kā publisku atrakciju dalībniekus.

Lasīt vairāk

runasim latviski

NA šodien koalīcijas sadarbības padomē iepazīstinās partnerus ar sagatavotajiem grozījumiem Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā, kas paredz būtiski palielināt sodus par valsts valodas normu neievērošanu.

Lasīt vairāk

1 2 3 38