Dace Melbārde un Edgars Gaigalis

Apmeklējot Dobeles novada pašvaldību, kultūras ministre ar gandarījumu pauda, ka Kultūras ministrijas plānotais ES fondu atbalsts tiks saimnieciski un gudri izmantots.

Lasīt vairāk

Dzintars Rasnačs

Latvija bija to 17 ES dalībvalstu vidū, kas parakstīja vēstuli Eiropadomes priekšsēdētājam ar lūgumu iekļaut jautājumu par Regulas projektu 2017.gada 9.marta Eiropadomes darba kārtībā, lai nodrošinātu tālāku virzību darbā pie Eiropas Prokuratūras izveides.

Lasīt vairāk

Eglits_Jurmalas

Nacionālā apvienība īpašu uzmanību ir pievērsusi Latgalei, kurā latvieši kā tauta ir visvairāk etniski apdraudēti. Ar pārdomātu reģionālo politiku iespējams radīt jaunas darbavietas un veidot uzņēmējiem draudzīgu vidi

Lasīt vairāk

na-sporta-speles-2016 (20)

Ar nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) nav jāapliek dzīvojamās ēkas ar zemi, kuru kadastrālā vērtība nepārsniedz 100 000 eiro, uzskata Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK).

Lasīt vairāk

rasnacs-tv24-20170307

Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs RIGATV24 raidījumā “Dienas personība” informē par aktualitātēm tieslietās.

Lasīt vairāk

Lielie kapi no drona lidojuma. Foto: VKPAI

Lēmumu par valsts pirmpirkuma tiesību izmantošanu uz valsts nozīmes kultūras pieminekli, kādi ir „Lielie kapi,” var pieņemt Ministru kabinets, valdībai rūpīgi izvērtējot informāciju par šīs teritorijas saglabāšanas un turpmākās attīstības iespējām.

Lasīt vairāk

1 2 3 29