thumb

Iniciatīva „Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas skolēnu. Līdz ar 2018.gada septembri, tā sniegs iespēju ikvienam mūsu valsts skolēnam klātienē izzināt un pieredzēt mācību programmā ietvertās Latvijas dabas un kultūras vērtības, kā arī iepazīt zinātniskos sniegumus un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

Lasīt vairāk

Gerh_LTV

Lasīt vairāk

Melbarde-Gerhards-Rasnacs-20170214

Nacionālās apvienības vadītajām ministrijām ir vieni no labākajiem rezultātiem valdības rīcības plāna izpildē 2016.gadā.

Lasīt vairāk

Dace Melbārde

Gatavojoties Latgales kongresam, kultūras ministre Dace Melbārde dosies darba vizītē uz Daugavpili, Krāslavu un Rēzekni.

Lasīt vairāk

Rīgas cirks 1889.gadā. Foto: Vikipēdija.

Kultūras ministrija uzskata, ka ļoti būtiski Latvijā turpināt un attīstīt cirka mākslu, kurai mūsu valstī ir vairāk nekā 120 gadu vēsture. Tāpēc Rīgas cirka turpmākai darbībai nepieciešamas pārmaiņas – tam jākļūst par daudzfunkcionālu un laikmetīgu cirka mākslas, mūzikas, dejas un citu starpdisciplināru pasākumu norises vietu. Īpaši jāattīsta cirka mākslas izglītības un rezidenču programmas, rēķinoties ar to, ka no 2018. gada būs jāatsakās no savvaļas dzīvnieku izmantošanas cirka priekšnesumos.

Lasīt vairāk

budzeta_priekslikumi_2017

Lasīt vairāk

1 2 3 28