Dzintars Rasnačs

Latvija bija to 17 ES dalībvalstu vidū, kas parakstīja vēstuli Eiropadomes priekšsēdētājam ar lūgumu iekļaut jautājumu par Regulas projektu 2017.gada 9.marta Eiropadomes darba kārtībā, lai nodrošinātu tālāku virzību darbā pie Eiropas Prokuratūras izveides.

Lasīt vairāk

Eglits_Jurmalas

Nacionālā apvienība īpašu uzmanību ir pievērsusi Latgalei, kurā latvieši kā tauta ir visvairāk etniski apdraudēti. Ar pārdomātu reģionālo politiku iespējams radīt jaunas darbavietas un veidot uzņēmējiem draudzīgu vidi

Lasīt vairāk

na-sporta-speles-2016 (20)

Ar nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) nav jāapliek dzīvojamās ēkas ar zemi, kuru kadastrālā vērtība nepārsniedz 100 000 eiro, uzskata Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK).

Lasīt vairāk

rasnacs-tv24-20170307

Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs RIGATV24 raidījumā “Dienas personība” informē par aktualitātēm tieslietās.

Lasīt vairāk

Lielie kapi no drona lidojuma. Foto: VKPAI

Lēmumu par valsts pirmpirkuma tiesību izmantošanu uz valsts nozīmes kultūras pieminekli, kādi ir „Lielie kapi,” var pieņemt Ministru kabinets, valdībai rūpīgi izvērtējot informāciju par šīs teritorijas saglabāšanas un turpmākās attīstības iespējām.

Lasīt vairāk

thumb

Iniciatīva „Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas skolēnu. Līdz ar 2018.gada septembri, tā sniegs iespēju ikvienam mūsu valsts skolēnam klātienē izzināt un pieredzēt mācību programmā ietvertās Latvijas dabas un kultūras vērtības, kā arī iepazīt zinātniskos sniegumus un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

Lasīt vairāk

1 2 3 28