Elita Veidemane

 1. Baiba Broka: Rīga nav valsts valstī

  NRA intervija ar Baibu Broku – par pieteikumu uz Rīgas atslēgām un par attiecībām ar Rīgas domes esošo koalīciju, par pielaidi valsts noslēpumam un par kopēja labējo partiju saraksta veidošanu, par paveikto un nepaspēto.

  Lasīt vairāk

  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/baiba-broka-riga-nav-valsts-valsti/
 2. Lai Eiropa nepārvērstos par vienu lielu Kalē. Intervija ar Edvīnu Šnori

  Kur tagad ir tie, kuri parakstīja slaveno «160 velkamistu vēstuli» vai LR1 ēterā mācīja atpazīt un atmaskot it kā viltus trauksmes cēlējus par terorisma draudiem, ko nesot sev līdzi migrantu uzņemšana? Neko vairs nedzirdam no šiem medijpratības ekspertiem. Dzirdam tikai par kārtējo notikušo terora aktu Eiropā.

  Lasīt vairāk

  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/intervija-ar-saeimas-deputatu-edvinu-snori-nacionala-apvieniba-par-situaciju-ar-nelegalajiem-imigrantiem-par-ano-amoralo-begsanas-kampanu-par-kara-draudiem-ka-ari-par-latviesu-valod/
 3. Raivis Dzintars: Vēlēšanās izšķirsies Latvijas liktenis

  Intervija ar Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētāju, Saeimas deputātu Raivi Dzintaru – par priekšvēlēšanu aktivitāšu atturību, politisko principu noturību un maksātnespējas administratoriem, kā arī par draudošo bīstamību, ja pie varas tiek Saskaņas centrs.

  Lasīt vairāk

  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/raivis-dzintars-velesanas-izskirsies-latvijas-liktenis/
 4. Jābeidz ēst no rokas Krievijai

  Intervija ar Robertu Zīli par Nacionālās apvienības izredzēm Saeimas vēlēšanās, par Krievijas ietekmi Latvijas attīstībā, par Jauno vilni un Citadeli.

  Lasīt vairāk

  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/jabeidz-est-no-rokas-krievijai/
 5. Dainis Locis: SC/GKR var necerēt, ka mēs atbalstīsim viņu politiku

  Intervija ar Rīgas domes Nacionālās apvienības (NA) frakcijas priekšsēdētāja vietnieku, NA Rīgas nodaļas līdzpriekšsēdētāju Daini Loci – par opozīcijas devumu domes darbā, par latviešu valodu domes uzņēmumos, par sporta būvju nepieciešamību.

  Lasīt vairāk

  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/dainis-locis-neatbalstisim-saskanas-centra-gkr-politiku/
 6. Tradicionālās vērtības bērnos jāieaudzina jau skolā

  Elitas Veidemanes intervija ar Saeimas deputāti (Nacionālā apvienība), filoloģijas doktori, sociolingvisti Vinetu Poriņu par to, kāpēc jāsargā tradicionālās vērtības un kāpēc mācība par tām jāapgūst skolās.

  Lasīt vairāk

  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/elitas-veidemanes-intervija-ar-vinetu-porinu/