Jānis Dombrava

 1. Ir jāparedz kriminālatbildība imigrācijas veicinātājiem

  Dažādas nevalstiskās organizācijas, ārvalstu apmaksāti “pētniecības” žurnālisti un vairāki uzņēmēji cenšas mainīt sabiedrības viedokli, lai Latvijas pilsoņi piekristu uzņemt migrantus no citām valstīm. Neatkarīgi vai tie ir patvēruma meklētāji no valstīm, kur ir terorisms, vai migranti no austrumu valstīm. Viņu mērķis ir grozīt Latvijas sastāvu un nopelnīt uz to.

  Lasīt vairāk

  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/ir-japaredz-kriminalatbildiba-imigracijas-veicinatajiem/
 2. Pateiksim paldies mūsu tautas stiprākajiem vīriem

  Leģionāru diena nav tikai diena, kad atceramies latviešu leģionāru kaujas Otrā pasaules kara laikā un pieminam mūžībā aizgājušos. Tā ir diena, kad izrādām cieņu mūsu tautas stiprākajiem vīriem, kuri mīl Latviju un grūtību priekšā nesalūzt.

  Lasīt vairāk

  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/pateiksim-paldies-musu-tautas-stiprakajiem-viriem/
 3. Jāgodina savi varoņi, nevis okupanti

  Aizvadītajā nedēļā Limbažos tika demontēts PSRS laika piemiņas akmens. Šai vietā tiks labiekārtota teritorija un uzstādīts 18 metru augsts Latvijas karoga masts. Par pieminekļa demontāžu Krievijas Federācija bija informēta, tāpēc nav saprotams Krievijas Ārlietu ministrijas “svētais” sašutums, izsūtītās notas un preses relīzes.

  Lasīt vairāk

  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/jagodina-savi-varoni-nevis-okupanti/
 4. Latvijai nav jāfinansē pretvalstiska kampaņa

  Jau daudz ir apspriesta amorālā un pretvalstiskā ANO bēgļu aģentūras kampaņa, kura aicina cilvēkus pamest valsti grūtā brīdī. Tomēr absurdākais ir fakts, ka tā tiek pastarpināti finansēta par Latvijas un visu Eiropas Savienības dalībvalstu iedzīvotāju maksātajiem nodokļiem. Saskaņā ar ANO bēgļu aģentūras mājaslapas datiem, 2016. gadā Eiropas Savienība tai ir ziedojusi 335,9 miljonus dolāru, savukārt Latvija – nepilnus 55 tūkstošus dolāru. Mēs varam saprast situāciju, kad mums nedraudzīga valsts īsteno pretvalstisku kampaņu Latvijā, bet, kad to dara organizācija, kuras dalībvalsts ir Latvija…

  Lasīt vairāk

  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/latvijai-nav-jafinanse-pretvalstiska-kampana/
 5. Ir jāatsakās uzņemt 776 patvēruma meklētājus

  Nesen notikušie terorakti Beļģijā no jauna apliecina, ka pat turīgu valstu drošības dienestiem nav iespējams novērst visus apdraudējumus, kurus rada imigranti no Āfrikas un Tuvo Austrumu reģiona. Nevajag dzīvot ilūzijās, ka Latvijas drošības iestādēm būs iespējams novērst apdraudējumu, ja Latvijā izveidosies jauna, skaitliski liela, sveša, valstij naidīga kopiena. Ņemot vērā noziedzības un terora pieaugumu Rietumeiropas valstīs, kuras ir uzņēmušas lielu skaitu imigrantu, M. Kučinska valdībai ir jārīkojas atbildīgi, atsakoties no L. Straujumas valdības kļūdaini pieņemtā lēmuma par 776 patvēruma meklētāju uzņemšanu.

  Lasīt vairāk

  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/ir-jaatsakas-uznemt-776-patveruma-mekletajus/
 6. Mūsdienu imigrācijas atbalstītāji ne ar ko neatšķiras no komunistiem, kuri veicināja Latvijas kolonizāciju.

  Pēdējā dekādē Eiropa nav pieredzējusi tādu drošības apdraudējumu, kādu tā piedzīvo šodien. Šīs pārmaiņas nenotika vienā dienā, bet daudzu gadu garumā ir notikusi situācijas eskalācija.

  Lasīt vairāk

  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/musdienu-imigracijas-atbalstitaji-ne-ar-ko-neatskiras-no-komunistiem-kuri-veicinaja-latvijas-kolonizaciju/