Rīgas nodaļa
 
rigas_dome

NA deputāti nepiekrīt Rīgas domes budžeta projektam, kas neveicina lielāku rīdzinieku iesaisti kultūras radīšanā, kā arī jaunu latviešu valodas kursu organizēšanai pedagogiem.

Lasīt vairāk

rigas_dome

NA deputāti nepiekrīt budžeta projektam, kas neveicina lielāku rīdzinieku iesaisti kultūras radīšanā, kā arī jaunu latviešu valodas kursu organizēšanu pedagogiem.

Lasīt vairāk

RailBaltica_Shutterstock_-664x442

Nacionālās apvienības Rīgas domes deputāts Jurģis Klotiņš sagatavojis atklāto vēstuli Nilam Ušakovam par sekmīgu Rail Baltica projekta īstenošanu Rīgas pilsētā. Vēstuli parakstījuši arī citu domes opozīcijas frakciju pārstāvji.

Lasīt vairāk

Atkritumi

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Rīgas domes frakcijas deputāti 26. septembrī tikās ar Mājokļu un vides departamenta pārstāvjiem, kas bija uzaicināti uz tikšanos, lai pārspriestu rīdziniekiem aktuālos jautājumus. Tika apspriesti gan jautājumi par SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” un lietavu laikā applūstošajiem dzīvokļiem, gan par vairāku pilsētas apkaimju iespējām pieslēgties centralizētajai kanalizācijai, gan arī rudens […]

Lasīt vairāk

Jurgis_Klotins_Foto_Ieva_Holma

Negaidīti mūžībā ir devies mūsu valsts atjaunotās neatkarības karognesējs Konstantīns Pupurs. Vēl 23. augustā viņš bija mūsu vidū, atzīmējot 30 gadus kopš 1987. gada 23. augusta, kad notika pirmā Helsinki–86 rīkotā demonstrācija pie Brīvības pieminekļa. Konstantīns Pupurs un viņa domubiedri nogāja līdz mērķim ceļu, ko bija sākuši nacionālās pretošanās kustības dalībnieki cīņā par Latvijas neatkarības […]

Lasīt vairāk

IMG-20170906-WA0002

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – NA) Rīgas domes frakcija pauž satraukumu par izglītības iestāžu gatavību mācību gadam.

Lasīt vairāk

Šodien, 1. septembrī, Rīgas Domes Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Dainis Locis apmeklēja Rīgas 19. vidusskolas Zinību dienas svinīgo pasākumu. Rīgas 19.vidusskola ir viena no vecākajām Rīgas skolām, taču šobrīd tai vidusskolas statuss diemžēl ir palicis tikai juridiski – faktiski šo mācību gadu nav uzsācis neviens vidusskolēns.

Lasīt vairāk

1 2 3 28