Rīgas nodaļa
 
https://lv.wikipedia.org

Rīgas domes sēdē tika noraidīts Nacionālās apvienības domes deputātes Ievas Holmas priekšlikums piešķirt atlaides ieejai Zooloģiskajā dārzā arī daudzbērnu ģimenēm.

Lasīt vairāk

atkritumu-konteineri

Rīgas dome plāno uz 20 gadiem slēgt publiskās un privātās partnerības līgumu, veidojot kopsabiedrību ar vienu atkritumu apsaimniekotāju, lai veicinātu dalīto atkritumu savākšanu pilsētā. Paredzēts, ka reformas rezultātā tiks izveidoti 2500 dalīto atkritumu savākšanas punkti un 12 šķiroto atkritumu laukumi.

Lasīt vairāk

Sede Rigas dome

Rīgas domes Nacionālās apvienības un Vienotības deputāti neatbalstīs šī budžeta apstiprināšanu Rīgas domes 20. decembra sēdē.

Lasīt vairāk

Ugunskurs

Nacionālās apvienības Rīgas nodaļa aicina gan savus biedrus un atbalstītājus piedalīties kopīgā Ziemassvētku pasākumā šī gada 20.decembrī, plkst. 19.00 etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā.

Lasīt vairāk

Bernudarzs_Riga

NA atklātajā vēstulē vēršas pie “Gods kalpot Rīgai” frakcijas atbalstīt priekšlikumus jaunu latviešu bērnu dārzu atvēršanā. Ilgstoši netiek būvēti jauni bērnudārzi. Šobrīd rindas uz latviešu bērnudārziem ir divas reizes garākas kā uz mazākumtautību bērnudārziem.

Lasīt vairāk

Rigas_nodalsas_kopsapulce

Rīgas nodaļas pilnsapulcē Nacionālā apvienības, Vienotības un Zaļo un zemnieku savienības pārstāvji pauda gatavību sadarboties Rīgas domē pēc 2017.gada pašvaldību vēlēšanām.

Lasīt vairāk

roberts-zile-viedoklis

Transporta jomā Rīgai ir vērienīgi plāni: “kapu tramvaja” līnijas izbūve, jauni zemās grīdas tramvaji, ūdeņraža autobusi un trolejbusi un vēl daudz kas. Tas viss par naudu, kuras ne Rīgas pašvaldībai, ne vēl jo mazāk Rīgas satiksmei nav – viss balstās uz aizdevumiem, garantijām un ES fondu atbalsta. Tiek teikts, ka vidējais rīdzinieks būs ieguvējs (lai gan publiski dome iedzīvotāju viedokļus negrib uzklausīt). Realitātē rīdzinieki izjutīs maz prieka, bet uzņemsies lielus riskus, kamēr patiesie labuma guvēji var izrādīties pavisam citi.

Lasīt vairāk

1 2 3 22