Balvu nodaļa
logo

Deputātu kandidātu saraksts Pašvaldību vēlēšanām 2017

 

Balvu NA nodaļas padarīto darbu saraksts 2013 – 2017.gadi

 

 1. Balvu novadā, Kubulu pagastā, Stacijā, tika finansiāli atbalstīta un atklāta arī renovētā piemiņas vieta un plāksne, kura vēsta, ka no Balvu stacijas 1949.g. aizvestajiem latviešiem, 380.00 eiro. Līdzekļus plāksnes izgatavošanai ziedo,Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”.
 2. 07.02.2014 tika nodibināta Nacionālās Apvienības Balvu nodaļa, piedaloties Saeimas deputāte Inese Laizāne VARAM ministra Eināra Cilinska padomnieks Jānis Ratkevičs, konstruktīvu sadarbību ar Balvu jauniešiem aicināja NA Latgales apgabala jauniešu pārstāve Ginta Vilcāne. Aiju Mežali ar vienbalsīgu ievēlēšanu NA Balvu nodaļas vadītāju.
 3. Balvu Evanģēliski Luteriskās baznīcas jumta nomaiņu, savu artavu šī projekta īstenošanai arī pielika Nacionālā Apvienība, kontaktējoties ar Balvu NA nodaļu, kura valsts budžetā rada iespēju novirzīt finansējumu baznīcas jumta rekonstrukcijai. 25 000 eiro
 4. Tautu tērpu iegāde ar NA partijas līdzekļu , Balvu Valsts Ģimnāzijas deju grupai, Mazā Rika, 3384 Eiro.
 5. Projektu ietvaros, Mācītāja Rimoviča skvērs, 21 000 eiro, kurš tiks realizēts 2017.gada septembrī,NA finansējums.
 6. Patriotisks pasākums, projekts, BVĢ 17365 EIRO, rorisināsies 31.05.2017, NA finansējums.
 7. 2015.gadā Nacionālās Apvienības pārstāvji ciemojas Balvu pilsētas katoļu un luterāņu baznīcās  , Balvu Valsts Ģimnāzijā, kā arī  nolika ziedus pie Staņislava pieminekļa.
 8. Piedalījāmies Jasmuižā Raiņa un Aspāzijas māju apkārtnes sakopšanas talkā.
 9. Politiski represēto apvienības Balvu nodaļas vadītāju Āriju Tihomirovu , tika uzrunātas un apmeklētas Balvu novada skolas Bērzpils un Tilžas vidusskolas, kā arī Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola,kopā ar Nacionālās Apvienības Balvu nodaļas vadītāju Aiju Mežali .
 10. Esam piedalījusies Balvu nodalas Daugavas vanagu sanāksmē. Pasākumā tika uzņemti jaunie gaidas un skauti,  nometnes laikā Balvu pamatskola.
 11. Apmeklējām Litenē piemiņas pasākumu, , kas veltīti Komunistiskā genocīda upuru piemiņas 75.gadadienai.
 12. Ar Balvu nodaļas politiski represētajiem braucam vairākus  gadus uz Īkšķili  Latvijas politiski represēto 16.,17.,18. salidojumiem.
 13. Apmeklējam atceres pasākumus, Balvos,Valkā.
 14. Tika uz 11. Novembra svētkiem no NA lāpas atsūtītas BVĢ skolēniem, gājienam, ar Balvu NA nodaļas iniciatīvu.
 15. Iesaistījāmies arī pilsētas svētku, atceres, patriotisko pasākumu apmeklēšanā.
 16. Tikušies ar Balvu novada deputātiem par komunālo, izglītības, ikdienas jautājumu risināšanu pilsētā un novadā.Buklets-iekspuse3

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.