logo

100 karogi Latgalei

25.03.2019 Latvijā

Latvijas valsts simtgade nebeidzas ar 18. novembri, un patriotisms nenoslēdzas ar sarkanbaltsarkanas lentītes piespraušanu pie krūtīm. Vēloties vairot patriotismu tieši ikdienā, 13. Saeimas deputāts Edmunds Teirumnieks, Rēzeknes novada domes deputāte Ērika Teirumnieka un Rēzeknes domes deputāts Jāzeps Korsaks aicina ikvienu labas gribas cilvēku piedalīties akcijā „100 karogi Latgalei”. Akcijas mērķis ir stiprināt valstiskuma apziņu, patriotiskumu un lepnumu par savu valsti, savu novadu, savu ģimeni.

Akcijas „100 karogi Latgalei” laikā iecerēts uzrunāt uzņēmējus un sabiedriski aktīvus cilvēkus, rast iespēju dāvināt valsts karogus Latgales iedzīvotājiem, lai valsts svētkos un ikdienā karogi lepni plīvotu ne tikai pie pašvaldības iestādēm, bet arī pie dzīvojamajām mājām, neatkarīgi no tā, cik lepna tā ir.

Kā norāda Jāzeps Korsaks – ideja radusies no vēlēšanās vairot patriotismu un piederības sajūtu mūsu Latvijai tieši Latgales, īpaši pierobežas, iedzīvotāju vidū: „Jāatzīst, ka ne tikai Latgales, bet visas Latvijas iedzīvotāji nepietiekami lepojas ar saviem nacionālajiem simboliem. Latvijas karogu godinām vien 10 reizes gadā. Akcijas „100 karogi Latgalei” mērķis ir aizsākt nacionālo simbolu godināšanu ne tikai svētkos, bet arī ikdienā, tā ikvienas tautības iedzīvotājos vairojot patriotismu un lepnumu par savu Latviju. Tas būtu liels solis ceļā uz patriotiskās audzināšanas
iedzīvināšanu.”

 

Lai Jums dāvinātu karogu, lūdzu pieteikties, zvanot pa tālruni 26443015 vai 29477228.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.