logo

18. Novembra lāpu gājiens – latviskai Latvijai!

16.11.2015 Raivis Dzintars Latvijā

Esmu dzirdējis, ka saistībā ar Francijas traģēdiju, 18. Novembra svētkiem vajagot būt klusākiem. Nepiekrītu. Valsts daudzinājumam jābūt vēl stiprākam un drošākam. Lai no kuras puses uzbruktu neatkarīgām valstīm, mērķis vienmēr ir līdzīgs – mainīt, salauzt, pakļaut! Teroristi vēlas mainīt Franciju. Vai nav daudzi, kas vēlas mainīt arī Latviju – padarīt to bez sejas un bez vaibstiem, runājošu svešā valodā un kalpojošu svešiem kungiem?

18. Novembra lāpu gājiens pulcēs tos, kuri apzinās Latvijas radīšanas mērķi – dot mājas latviešu tautai. Gājiens nav tikai atcerēšanās. Gājiens ir gribas izpausme. Gājiens ir prasība pēc latviskas Latvijas…

Vienalga sals vai vēji, lietus vai krusa… mums tur jābūt un jāparāda, ka mūsu ugunsliesmu nekas nevar nodzēst.

Es aicinu Tevi svētku vakarā svinēt mūsu māmuļas Latvijas 97. Dzimšanas dienu! Ap pulksten 17.00 nāc uz Kārļa Ulmaņa pieminekli pēc lāpas un baudi svētku koncertu ar Jāņa Buķeļa, Vilku, “Sūro laiku”, Zigmāra Liepiņa, Jāņa Sproģa un citu mākslinieku piedalīšanos. Bet pulksten 18.00 pēc kopkora vārdiem “Mēs esam latvieši” dosimies caur Daugavas Krastmalu lāpu gājienā līdz Brīvības piemineklim.

Esi izpalīdzīgs un saprotošs! Gājienā piedalīsies tiešām ļoti daudz dalībnieku, tāpēc iespējams sākt gājienu visiem nesanāks vienlaicīgi. Parūpējies, lai Tevi silda ne tikai piemērots apģērbs, bet arī līdzīgi domājošu draugu un paziņu loks! Dalies ar šo vēsti, lai gada lielākajā dienā mēs visi būtu kopā!

Latvija ir mūsu!

VideoVisi video

thumb

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.