logo

Aicinājums ziedot Latvijas karoga mastam skvēriņā Limbažos

03.09.2016 Latvijā

limbazi-nojauktais-piemineklis-ka-bija

PSRS jūrnieku-marodieru pieminekļa vietā lielgabarīta Latvijas karogs 18m augstā mastā! Palīdzi īstenot cēlo mērķi, ZIEDO!

Daugavas Vanagi Latvijā Limbažu nodaļas biedri pērn veica aptauju Limbažos par Rīgas ielā 28 3m augsto betona monstru, kas ne vien bija morāli neiederīgs, bet arī bīstams blakus esošās skolas bērniem. Vairums limbažnieku (62%) norādīja, ka šo PSRS celto betona monstru jūrniekiem, kas 1941. gadā nodarbojušies ar marodierismu un nogalinājuši 7 limbažniekus, nevēlas redzēt pilsētā, tas būtu jānojauc. 21% nobalsoja pret demontāžu, taču citu risinājumu nepiedāvāja; pārējiem respondentiem nebija viedokļa šajā jautājumā.

Ar Nacionālās apvienības atbalstu biedrība Daugavas Vanagi Limbažu nodaļa projekta “Augsim stipri Tēvzemes mīlestībā” īstenošanai ieguva 8000 eiro atbalstu no valsts budžeta. Šī nauda bija paredzēta PSRS pieminekļa – kuģa demontāžai Limbažu pilsētā, kā arī teritorijas rekultivācijai.

Šī gada 27. augustā padomju piemineklis tika nojaukts un aizsākti teritorijas rekultivācijas darbi. Pieskolas skvērā Vanagi iecerējuši izveidot skvēru ar atpūtas vietu iedzīvotājiem, kā arī izbūvēt bruģētus celiņus, lai pie karoga brīvi varētu piekļūt ikviens pilsētnieks.

PIEDALIES! Diemžēl Latvijas karoga mastam nauda nepietiek, tāpēc Daugavas Vanagi Latvijā Limbažu nodaļa aicina Latvijas patriotus ZIEDOT, lai iecere – līdz 2018. gada 18.novembrim virs limbažnieku galvām padomju rēga vietā plīvotu brīvās Latvijas sarkanbaltisarkanais.

Lūdzu naudu ziedot Daugavas Vanagu kontā:

Daugavas Vanagi Latvijā Limbažu nodaļa
Reģ. Nr. 40008148330
Vēja iela 18, Limbaži, LV-4001
Konts: LV17PARX0016450420001

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.