logo

Aicinājums ziedot ukraiņu leitnanta Vitālija Andrejeva ārstēšanai

26.06.2015 Latvijā

Krievijas īstenotās agresijas rezultātā izcēlies karš Ukrainas Austrumos. Šajā karā savu zemi un, patiesībā, arī pārējo Eiropu pret Krievijas armiju un Kremļa atbalstītajiem t.s. “separātistiem” varonīgi aizstāv ukraiņu brīvprātīgie un regulārās armijas karavīri. Tā kā visiem Ukrainas armijas karavīriem ir izvēles tiesības, vai piedalīties šajā karā, patiesībā visus Ukrainas aizstāvjus varam saukt par brīvprātīgajiem.

2014. gada 31. jūlijā karā tika smagi ievainots 28 gadus vecais Ukrainas armijas leitnants Vitālijs Andrejevs. Jāpiebilst, ka karavīra alga Ukrainā ir ļoti maza, bet ārstēšanās izmaksas ir jāsedz pašiem vai brīvprātīgajiem ziedotājiem. Šobrīd ir panākta vienošanās par Vitālija ārstēšanu un rehabilitāciju Latvijā. 7. jūlijā paredzētas Vitālija elkoņa nerva un rokas artērijas rekonstrukcijas operācijas, kuru sarežģītība atklāsies tikai to gaitā, līdz ar to galējā operāciju tāme vēl nav nosakāma. Jāņem vērā, ka pēc operācijām nepieciešams rehabilitācijas process, kas noritēs Latvijā. Kopumā ārstēšanās izdevumi aplēšami vairākos tūkstošos eiro.

Nacionālā apvienība  atbalstījusi Vitālija Andrejeva ārstēšanu, ziedojot 500 eiro Ukrainas konfliktā cietušo atbalsta fondam.

Aicinām ikvienu atbalstīt Vitālija ārstēšanu, veicot ziedojumu Ukrainas konfliktā cietušo fondam, kas nodrošinās nepastarpinātu visas ziedojuma summas novirzīšanu nepieciešamajam mērķim:

Nodibinājums “Ukrainas konfliktā cietušo atbalsta fonds”
Reģistrācijas Nr. 40008228886
Juridiskā un pasta adrese: Skolas iela 3, Rīga, Latvija, LV 1010
Konts: LV28PARX0016357080001
Mērķis: Vitalii Andrieiev ārstēšanai

Ja savākto ziedojumu izrādīsies pietiekami Vitālija ārstēšanās apmaksai, tie tiks izmantoti, palīdzot citiem ievainotajiem (līdz šim Ukrainas konfliktā cietušo fonds apmaksājis Latvijas protēzistu vizīti Kijevā, kā arī 6 ievainoto ukraiņu karavīru ārstēšanu un rehabilitāciju Latvijā).

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.