logo

Aicinām piedalīties SIMTGADES LĀPU GĀJIENĀ

18.11.2018 Latvijā

• Latvijas Republikas simtgades svinību ietvaros, 18. novembrī 17.00 notiks simtgades lāpu gājiens.

• Pulcēšanās gājienam sāksies no pulksten 16.00 pie K. Ulmaņa pieminekļa. Šajā laikā paredzēta tautas sadziedāšanās.

18. novembra Lāpu gājiens ir viena no Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas svētku tradīcijām, kas aizsākās 2003. gada 18. novembrī kā tobrīd vēl jauniešu apvienības “Visu Latvijai!” veltījums Latvijas valstij tās dibināšanas gadadienā. Katru gadu šis gājiens pulcē aizvien vairāk dalībnieku – pirms gada gājienā devās jau aptuveni 18 000 dalībnieku.

Lāpu gājiena mērķis ir pateikties Latvijas valsts dibinātājiem un brīvības cīnītājiem, kuru ticība latviešu tautas nākotnei un nestie upuri deva iespēju latviešiem būt starp tām pasaules tautām, kurām ir sava valsts.

No plkst. 16.00 būs iespējams saņemt organizatoru sarūpētas un uzpildītas lāpas. Saskaņojot ar citiem simtgades pasākumiem, 2018. gadā Lāpu gājiens notiek stundu ātrāk kā citus gadus un maršrutā: Raiņa bulvāris – Kr. Barona iela – Aspazijas bulvāris – Kaļķu iela – 11. novembra krastmala – Nacionālais teātris.

Lāpu gājienu organizē Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” un biedrība “Sargi valodu un Latviju”.

Sīkāka informācija:
Raivis Zeltīts
Nacionālās apvienības ģenerālsekretārs
Tālr: 26033897

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.