logo

Aicinām uz tradicionālo 18. novembra lāpu gājienu!

17.11.2016 Ilze Bertāne Jauniešiem

Lāpu gājiena maršruts Lāpu gājiena maršruts
  • Latvijas Republikas 98. gadadienas svinību ietvaros, 18. novembrī 18.00 notiks tradicionālais lāpu gājiens.
  • Pirms gājiena, no pulksten 17.00 pie K. Ulmaņa pieminekļa sāksies svētku koncerts, kurā uzstāsies grupas „Līvi un Buks”, R.2.R.S., „Sarīkojumu ansamblis” un „Garataka”, kā arī Andris Kivičs.
  • Šogad lāpu gājiena devīze ir „Uguns liesmas vienā dziesmā”.

Lāpu gājiena mērķis ir pateikties Latvijas valsts dibinātājiem un brīvības cīnītājiem, kuru ticība latviešu tautas nākotnei un nestie upuri deva iespēju latviešiem būt starp tām pasaules tautām, kurām ir sava valsts. Šogad tas norisināsies jau 14. reizi, pērn tas pulcēja vairāk kā 15 tūkstošus Latvijas patriotu.

No plkst. 17.00 būs iespējams saņemt organizatoru sarūpētas un uzpildītas lāpas. Kā ierasts, gājiens sāksies pie Kārļa Ulmaņa pieminekļa (Kr. Valdemāra un Raiņa bulvāra stūrī) un ieskaus Vecrīgu, virzoties gar 11. novembra krastmalu, un noslēgsies pie Brīvības pieminekļa.

Tiem, kas plāno ierasties tikai uz gājienu, jāņem vērā, ka no pulksten 18.00 tiks slēgta satiksme Kr. Valdemāra ielā un 11. novembra krastmalā (gājiena maršrutā), no kurienes gājiens tālāk pa Kaļķu ielu virzīsies līdz Brīvības piemineklim.

Lāpu gājienu organizē Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” un biedrība “Sargi valodu un Latviju”.

Sīkāka informācija:

Raivis Zeltīts

Nacionālās apvienības ģenerālsekretārs

Tālr: 2 603 38 97

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.