logo

Andis Zariņš būs Ventspils novada domes priekšsēdētāja vietnieks (3)

18.06.2021 Latvijā

Panākta vienošanās starp Nacionālo apvienību un Zaļo un Zemnieku savienību par kopīgu darbu un sadarbību Ventspils novada vadībā. Par Ventspils novada domes priekšsēdētāja vietnieku tiks apstiprināts Andis Zariņš (NA).

Plānots, ka NA pārziņā būs Teritorijas un ekonomikas attīstības komiteja, ko vadītu Andis Zariņš (NA) un Raitis Krūmiņš (NA), kā arī Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas un komunālo jautājumu komiteja, kas tiktu uzticēta Andrim Vārpiņam (NA) un Gaidim Božem (NA).

“Nacionālā apvienība ir gatava konstruktīvam darbam, lai uzlabotu iedzīvotāju ikdienu un sekmētu Ventspils novada attīstību. Līdzšinējās sarunas un panāktā vienošanās dod pārliecību, ka, pragmatiski un koleģiāli strādājot, varēsim kopīgi dot pienesumu novadam. Starp NA prioritātēm noteikti būs saikne ar iedzīvotājiem, mājokļu pieejamība, infrastruktūras un ceļu uzlabošana, kā arī uzņēmējdarbības vides attīstīšana,” saka Andis Zariņš, NA Ventspils nodaļas vadītājs.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • Nacionālā apvienība

    09.07.2021 13:56

    Atbildot Agrim - Ventspils pilsētas un Ventspils novada pašvaldības ir divas dažādas pašvaldības. Šajā rakstā runa ir par Ventspils novada pašvaldību. Plašāk šeit: http://ventspilsnovads.lv/aktualitates/ievel-ventspils-novada-domes-vadibu/

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.