logo

Apbalvoti domrakstu konkursa uzvarētāji

28.01.2021 Laima Melkina Jauniešiem

Pagājušā gada izskaņā organizējām domrakstu konkursu jauniešiem “Latviska Latvija 2040”.

Kas ir latviskums šodien, un kas tas būs rīt? Kāda varētu būt Latvija pēc divdesmit gadiem, un kādu to vēlamies redzēt? Ko noteikti vēlamies paturēt no savas pagātnes, un kam būtu jāmainās? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem jaunieši sniedza savos domrakstos.

Iespēju izmantot dāvanu karti izglītībai, sportam vai veselībai 100 eiro apmērā, kā arī ielūgumu uz izglītojošu semināru jauniešiem ieguva:

Mārtiņš Dāniels Vārslavs, Betija Stankeviča, Kitija Lūcija Gristiņa, Zane Freimane, Mārtiņš Rudzāts, Kristīne Rutkovska, Anete Vinķele, Kaspars Markus Molls, Rūta Mame, Henrieta Hincenberga, Laura, Elizabete Jansone, Marta Zamarīte, Nora Grišāne, Aleksandra Špicberga, Anna Landorfa, Meldra Zālamane, Ieva Krotova, Edgars Kristaps Rupeiks, Lelde Krūmiņa, Roberts Bitnieks, Madara Liene Gaile, Alise Agnese Rozentāle, Ieva Jansona, Anna Vilka un Paula Šumina.

Specbalvu piešķīrām skolotājai Merikai Lūsei, kura pamudināja vairākas skolnieces piedalīties konkursā – arī skolotāja saņēma 100 eiro dāvanu karti izglītībai, sportam vai veselībai.

Papildus piešķīrām arī virkni veicināšanas balvu.

Pateicamies visiem par dalību konkursā!

 

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.