logo

ASV vēstniece tiekas ar Alūksnes NA nodaļu un uzņēmējiem

26.07.2017 Druvis Tomsons Nodaļās

Pirmdien, 24.jūlijā, ASV vēstniece Latvijā Nensija Petita pirmo reizi apmeklēja Alūksni, kur tikās ar domes vadību, kā arī ar Nacionālās Apvienības Alūksnes novada nodaļu un uzņēmējiem.

Viens no vēstnieces vizītes vērtīgajiem punktiem bija tikšanās ar vietējiem uzņēmējiem, kuri sper aktīvus soļus ASV tirgus iekarošanā – “CEWOOD” valdes locekli Ingaru Ūdri, “Very Berry” mārketinga vadītāju Ilzi Sauškinu, “Abio” valdes locekli Intaru Berkuli un “RunR” valdes priekšsēdētāju Druvi Tomsonu. Vēstniece ar uzņēmējiem pārrunāja svarīgākos jautājumus, kas skar viņu nozaru attīstību, darbaspēka pieejamību un eksporta veicināšanu.

IMG_5420

NA Alūksnes nodaļas vadītājs un uzņēmējs Druvis Tomsons sasveicinoties ar ASV vēstnieci Latvijā Nensiju Petitu

Druvis Tomsons, NA Alūksnes nodaļas vadītājs:

“ASV vēstnieces vizīte Krievijas robežai pieguļošajā Alūksnes novadā ir simboliska laikā, kad aiz robežas norisinās Krievijas un Baltkrievijas kopīgas militārās mācības. Ar šo žestu ASV demonstrē, ka nav pamata bažām par apdraudējumu, kā arī rosina arī nākotnē uzturēt uzticēšanās pilnas attiecības.”

Vēstniece apciemoja Alūksnes ievērojamākās vietas – baznīcu, Bībeles muzeju, un citas. Vizītes iniciators bija Saeimas deputāts, Ārlietu komisijas loceklis Rihards Kols, kas arī personīgi piedalījās Alūksnes apmeklējumā. Vēstniecei par godu rīkotajās neformālajās pusdienās tika pārrunāti arī citi alūksniešiem svarīgi jautājumi, kā piemēram, slimnīcas liktenis, drošības jautājumi un politiskā situācija un attiecības ar Krieviju, kas īpaši aktuāli pierobežā.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.