logo

Dace Melbārde tiksies ar tautiešiem Vācijā

21.06.2016 Baiba Kauliņa Valdībā

Latviešu Centrs Minsterē

No 21. līdz 25. jūnijam kultūras ministre Dace Melbārde dodas darba vizītē uz Minsteri, Bonnu un Frankfurti, kuras ietvaros paredzētas tikšanās ar tautiešiem Vācijā, lai pārrunātu plānotās aktivitātes, gatavojoties Latvijas valsts simtgades svinībām.

Atsaucoties latviešu diasporas kopienu ieinteresētībai, kultūras ministre tiksies ar tautiešiem visās trijās minētajās Vācijas pilsētās, kā arī Līgo vakaru pavadīs kopā ar latviešiem Annabergā. Vizītes laikā plānota arī iepazīšanās ar Latviešu centru Minsterē, tostarp Jāņa Jaunsudrabiņa muzeja, Zentas Mauriņas muzeja un centra bibliotēkas apskate.

Frankfurtē ministre piedalīsies arī Kultūru parādes (Parade der Kulturen) pasākumos, kur programmā iekļautas arī vairākas latviešu kolektīvu uzstāšanās.

Minsterē ministre tiksies ar dr. Magdalēnu Hīlmani (Magdalena Huelmann) no Minsteres Vilhelma universitātes Interdisciplināro Baltijas studiju institūta, lai apspriestu iespējamo sadarbību ar Latviju kultūras jomā, tostarp Latvijas valsts simtgades svinību kontekstā.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.