logo

Deputāte V. Poriņa „Skolas dienā” apmeklēs Zemgales skolas

17.09.2013 Ingūna Zelianka Saeimā

Saeimas deputāte Vineta Poriņa. Foto: NA.

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājas biedre un deputāte Vineta Poriņa (Nacionālā apvienība) akcijas „Skolas diena” laikā apmeklēs četras mācību iestādes Zemgalē.

20. septembrī Vineta Poriņa apmeklēs Ozolnieku vidusskolu un Svētes pamatskolu Jelgavas novadā, savukārt 4. oktobrī plānots viesoties divās Bauskas novada skolās – Bauskas Valsts ģimnāzijā un Vecsaules pamatskolā. Deputāte iepazīsies ar darbu latviešu valodas un literatūras stundās, tiksies ar pedagogiem. Lai pārrunātu aktualitātes un problēmas nozarē, paredzēts tikties arī ar Bauskas novada izglītības pārvaldes pārstāvjiem.” „Akcijā Skolas diena piedalos katru gadu, kopš esmu ievēlēta Saeimā un dodos uz Zemgales gan mazajām, gan lielajām skolām. Šīs tikšanās ar pedagogiem un skolēniem man ir ārkārtīgi svarīgas, jo no pašiem pedagogiem varu izzināt reālo situāciju skolās un izglītībā kopumā, kā arī varu iegūt jaunas idejas darbam politikā. Jebkura tikšanās akcijas ietvaros man ir bijusi bagātinoša un vērtīga,” saka deputāte.

Akciju „Skolas diena” no 16. oktobra līdz 4. oktobrim organizē Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA). Kā informē LIZDA priekšēdētāja Ingrīda Mikiško, akcijas laikā deputāti tiek aicināti uz pāris stundām kļūt par pedagogu „ēnām”, vērot pedagogu ikdienas darbu un pārrunāt aktualitātes izglītībā. Akcijas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par pedagogu darba ikdienu un rosināt lēmējvaras lielāku atbalstu pedagogu darba vides pilnveidei. Akcija notiek Pasaules Skolotāju dienas ietvaros, ko organizē Pasaules izglītības darbinieku arodbiedrība, 2013. gadā aicinot īpašu uzmanību pievērst pedagoga lomai kvalitatīvas izglītības nodrošināšanai.

Informāciju sagatavoja Saeimas deputātes Vinetas Poriņas  palīdze Ingūna Zelianka

FOTO no apmeklējuma Ozolnieku vidusskolā

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.