logo

Dzintars Kudums Klaipēdā, Baltu Vienības dienās

23.10.2013 Māra Dabare Saeimā

No kreisās: Dzintars Kudums saka uzrunu 9.Baltu Vienības dienās Klaipēdā. Viņā klausās Klaipēdas galva Vītauts Grubliausks.

Svētdien, 20. oktobrī,  Saeimas deputāts Dzintars Kudums piedalījās Baltu Vienības dienās Klaipēdā, Lietuvā, kur tikās ar Klaipēdas pašvaldības vadītāju Vītautu Grubliausku (Vytautas Grubliauskas). Vienības dienas notiek jau devīto reizi un visus gadus tajās ir piedalījušies patriotiski domājoši cilvēki, tai skaitā, Nacionālās apvienības biedri. Dzintars Kudums sanākušajiem atgādināja par Latvijas vēsturi un 18.novembra notikumiem, uzsvēra baltu tautu vienotības nozīmi, mūsu kopējās saknes valodas jomā un citas līdzības.

Atzīmējot Baltu Vienības dienu un jau Latvijas Republikas neatkarības pasludināšanas 95. gadskārtu, Klaipēdas pilī piedalījās daudz viesu no Latvijas – etnogrāfiskie ansambļi no Rucavas, no Nīcas. Bija arī Liepājas pūtēju orķestris un citi.  Visus šos gadus pasākuma dvēsele ir bijis Klaipēdas apriņķa latviešu asociācijas “Atpūta” vadītājs Gotfrīds Tapiņš.

Resursi: liepajniekiem.lv

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.