logo

Egils Levits aicina uz atklātu diskusiju par politisko kultūru Latvijā

10.06.2015 Laila Ozoliņa Latvijā

Foto: Anda Krauze

Piektdien, 12. jūnijā, plkst. 16.00 Egils Levits, Eiropas Savienības Tiesas tiesnesis aicina interesentus un savus atbalstītājus prezidenta kandidātu priekšvēlēšanu cīņā uz priekšlasījumu ar diskusiju par tēmu „Politiskā kultūra Latvijā – kā to vērtēt un kā to uzlabot”.

Priekšlasījums ir paredzēts kā noslēgums Valsts prezidenta vēlēšanām, kur cīņai par augsto amatu pagājušajā nedēļā ir pielikts punkts. Egila Levita kandidatūra uz Valsts prezidenta amatu ieguva lielu sabiedrības atbalstu. Levitu kā Valsts prezidentu vēlējās redzēt daudzi tūkstoši cilvēku, balsojot par savu favorītu televīzijas, radio, laikrakstu un interneta aptaujās un vēlēšanu dienā sarīkojot atbalsta akciju pie Saeimas nama.

“Devītā Valsts prezidenta vēlēšanas deva jaunu impulsu sabiedrībai – aktīvi iestāties par kvalitatīvāku demokrātiju. Šim mudinājumam ir jākļūst arvien spēcīgākam un jāiet plašumā. Ja sabiedrībai būs griba un skaidri mērķi, Latvijā demokrātija kļūs kvalitatīvāka, kā rezultātā uzlabosies arī sabiedrības dzīves kvalitāte. Ceru, ka aizvadītās prezidenta vēlēšanas un mana kandidatūra pretendentu cīņā būs paliekoša virsvērtība un vienlaikus arī ticība,” – tie ir pateicības vārdi, ko Levita kungs veltī saviem atbalstītājiem, un ievadvārdi gaidāmajai diskusijai.

Diskusijas norises vieta: Latvijas Kara muzeja Konferenču zālē Rīgā, Smilšu ielā 20.

Informāciju sagatavoja

L.Ozoliņa
Nacionālās apvienības preses sekretāre
371 2929 8205
www.nacionalaapvieniba.lv

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.