logo

Elīna Siliņa kļuvusi par Nacionālās apvienības biedri

28.07.2017

  • Nacionālās apvienības (NA) valde vakar, 27.07.2017. apstiprināja desmit jaunus partijas biedrus, tostarp daudzbērnu māmiņu, uzņēmēju, bijušo Saeimas deputāti Elīnu Siliņu;
  • E. Siliņa turpmāk darbosies NA Rīgas nodaļā.

 “Vēlos iesaistīties esošā, stabilā partijā ar skaidri saprotamiem un nemainīgiem ideoloģiskiem mērķiem, nevis šauras pašrealizēšanās vārdā meklēt kārtējo partiju viendienīti. Es gribu kalpot nacionālajai idejai,” informē E.Siliņa.

Politiķi ar NA jau saista veiksmīga sadarbība gan aizstāvot virkni dzimstību veicinošus pasākumus, gan Saeimas revīzijas komisijas darbā, cīnoties pret neefektīvu administratīvu resursu izlietojumu parlamentā. E. Siliņa no NA saraksta startēja arī šī gada pašvaldību vēlēšanās.

Bijusī parlamentāriete pauž apņēmību kandidēt nākamgad gaidāmajās Saeimas vēlēšanās: “Nacionālās apvienības spēks ir saliedēt latviešus un pienākums godpilni pārstāvēt mūsu tautas nacionālās intereses gan parlamentā, gan valdībā. Tā ir liela atbildība, ko esmu gatava uzņemties arī es.”

Valoda, latviska vide, tradīcijas, morāles principi ir vērtības, kas ir mūsu pamatu pamats, kam jāsniedz stabilitātes, piederības un perspektīves sajūta, bet to nosargāšana šobrīd prasa aktīvu rīcību un pragmatisku pieeju. “Esmu pārliecināta, ka mana izglītība, profesionālā un politiskā pieredze, bet, vissvarīgais, mana pārliecība un spēja pieņemt lēmumus, būs noderīga Nacionālajai apvienībai, realizējot publisko varu latviešu sabiedrības interesēs,” pauž E.Siliņa.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.