logo

Gaidis Bērziņš viesojas Dignājas pamatskolā (1)

01.10.2016 Saeimā

  • Nolūkā labāk iepazīt pedagogu darbu, tikties ar skolniekiem, deputāts Gaidis Bērziņš viesojās Dignājas pamatskolā – Jēkabpils novadā.
  • Ar skolotājiem pārrunātas aktualitātes izglītības jomā: pedagogu atalgojuma reforma, pāreja uz valsts apmaksātu izglītību tikai latviešu valodā, iespēja sākt mācības jau no sešu gadu vecuma.
  • Dignājas pamatskolas pedagogi un skolnieki saņēmuši deputāta uzaicinājumu ciemos uz Saeimu.

Dignājas pamatskolu deputāts apmeklēja Skolotāju dienas ieskaņā, un šī pasākuma ietvaros uzrunāja pedagogus un skolēnus, pateicoties par darbu un sniegto ieguldījumu mācību procesā un Latvijas patriotu audzināšanā.

Gaidis Bērziņš stāsta: “Es apzināti izvēlējos vienu no Latvijas mazākajām skolām – to, kurā savulaik mācījās mana mamma, līdz ar to, šodienas vizīte bija vienlaikus konstruktīva tikšanās ar pedagogiem, kā arī emocijām bagāta. Ar savu sirsnību pārsteidza mazās lauku skolas atmosfēra, skolotāju dienas ieskaņas svētku noformējums, kā arī man bija interesanti atgriezties skolas solā un piedalīties Latvijas vēstures un dabaszinību stundās”.

Gaida Bērziņa draudzība ar Dignājas pamatskolu turpināsies, deputāts uzaicinājis pedagogus un skolniekus apmeklēt Saeimu un iepazīties ar tās darbu.

Par Dignājas pamatskolu

Dignājas pamatskolā šogad mācās 58 audzēkņi, no kuriem 39 apgūst pamatizglītību 1.-9. klasē, bet 19 apmeklē pirmsskolu. Skolā strādā 10 pedagogi un direktore,  četri no tiem – pamatdarbā, bet septiņi – amatu apvienošanas kārtībā arī citās skolās. Dignājas pamatskola (agrāk Ģipterānu skola) dibināta 1863./1864.gadā, savukārt patreizējā skolas ēka uzcelta 1928. gadā.

Par akciju “ Skolas diena 2016”

Akciju ,,Skolas diena 2016” organizē Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība, tā visās Latvijas izglītības iestādēs norisināsies līdz 7. oktobrim. Apmeklēt skolas aicināti visi Saeimas deputāti. Arodbiedrība aicina deputātus īpašu uzmanību pievērst tiem aspektiem pedagoga darbā, kas ir būtiski pedagoga profesijas prestižam – skolēna un pedagoga savstarpējās attiecības, vecāku un sabiedrības attieksme pret pedagogu, kā arī uzticēšanās pedagoga profesionalitātei.

Foto Visi foto

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • haralds elceris

    02.10.2016 12:10

    http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/407330-tieslietu_ministrs_referenduma_iniciesana_bija_kluda/comments/ tas labi. es atkal paviesojos Jūrmalas pilsētas muzejā! http://www.fotoblog.lv/rep/8390048/?cid=3808

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.