logo

Grobiņā nodibināta Nacionālās Apvienības Dienvidkurzemes nodaļa

02.07.2020 Nodaļās

1.jūlijā, Grobiņas pilsētas bibliotēkā notikusi Nacionālās Apvienības “Visu Latvijai-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Dienvidkurzemes nodaļas dibināšana.

Sanāksmi atklāja Saeimas deputāte un Kurzemes deputātu grupas vadītāja Ilze Indriksone, kura uzsvēra, ka darbs pie administratīvi teritoriālās reformas bijis intensīvs un tajā izdevies pārliecināt partnerus par Dienvidkurzemes novada izveidi, neapvienojot 8 novadus ar Liepājas pilsētu, kā arī Saeimā atbalstu guva Indriksones priekšlikums par Dienvidkurzemes novada administratīvo centru noteikt Grobiņu, nevis Liepāju.

Sapulcē tika apstiprināta jaunās nodaļas izveide un ievēlēta vadība. Par Nacionālās Apvienības Dienvidkurzemes nodaļas vadītāju tika ievēlēta Priekules novada domes priekšsēdētāja Vija Jablonska, bet par vietniekiem Aizputes novada domes deputāts Linards Tiļugs un Grobiņas pagasta pārvaldes vadītājs Juris Dabars.

Vijas Jablonskas komentārs: “Dienvidkurzemē būs izaicinājums, plašo novadu veidot tā, lai ikvienam iedzīvotājam pašvaldības sniegtie pakalpojumi būtu pieejami katrā pagastā un pilsētā. Nacionālās Apvienības komandā ir kā jauni un uzņēmīgi, tā pieredzējuši cilvēki un mēs plecu pie pleca strādāsim Dienvidkurzemes ļaudīm Priekulē, Aizputē, Durbē, Vaiņodē, Rucavā, Pāvilostā, Nīcā un Grobiņā.”

Kopumā Dienvidkurzemes nodaļas sastāvā reģistrēti 33 biedri, tostarp Aizputes novada domes priekšsēdētājs Juris Grasmanis, Grobiņas novada domes deputāts Armands Jēkabsons, Rucavas novada domes deputāte Irēna Riežniece, Gramzdas pagasta pārvaldes vadītājs Dzintars Kudums, uzņēmuma “Kurzemes šindelis” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Ceriņš un Pāvilostas novada “Gada novadnieks 2019” Daina Vanaga.

 

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.