logo

Ināras Mūrnieces aicinājums aktīvi piedalīties pašvaldību vēlēšanās

31.05.2017 Latvijā

Ināra Mūrniece Foto: Saeimas Preses dienests

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece aicina visus balsstiesīgos Latvijas iedzīvotājus 3. jūnijā aktīvi piedalīties pašvaldību vēlēšanās.

Tieši pašvaldība ir tā vieta, kur cilvēku iniciatīva, vēlēšanās līdzdarboties, tradīcijas, patriotisms var izpausties vistiešāk. Ne velti mēdz teikt – pašvaldība – tā ir pašu vara, norāda Saeimas priekšsēdētāja.

Svarīgi arī, ka sabiedrība ir mainījusies. Ir izaugusi jauna paaudze, kura labprāt lemj pati par jautājumiem, kas skar tās ikdienas dzīvi. Cilvēkiem ir skaidra vīzija par to, kā jāattīstās viņu apkārtnei, kādas prioritātes ir svarīgas viņu dzīvesvietai, kādus pakalpojumus viņi vēlas saņemt no pašvaldības, – atzīst I.Mūrniece

Vienlaikus Saeimas priekšsēdētāja I.Mūrniece uzsver, ka visas pašvaldības kopā veido ko daudz lielāku, un tā ir mūsu Latvija. Latvijai jābūt stiprai un vienotai. Tāpēc – lai neviena no pašvaldībām svētkos nesūta sveicienus Latvijai, jo tā pati ir Latvija. Bet Rīgai jākļūst par visu pasaules latviešu galvaspilsētu, saka politiķe.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.