logo

Ir jāparedz kriminālatbildība imigrācijas veicinātājiem

12.12.2017 Jānis Dombrava

Kopš neatkarības atjaunošanas Latvija ir kļuvusi stiprāka. Latviešu īpatsvars iedzīvotāju vidū ir pieaudzis no 52% līdz 62%. Savukārt iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju kopš neatkarības atjaunošanas ir audzis aptuveni 14 reizes. Šobrīd, piemēram, milzīgās Krievijas nominālais IKP uz vienu iedzīvotāju ir vien 64% no Latvijas iekšzemes kopprodukta .

Tomēr ārpus Latvijas un Latvijā ir spēki, kuri nevēlas stipru Latviju. Viņi cenšas dažādos veidos vājināt un mainīt Latviju. Viņi vēlas panākt, ka Latviju apdzīvotu cittautieši, kuriem varētu maksāt niecīgas algas.

Dažādas nevalstiskās organizācijas, ārvalstu apmaksāti “pētniecības” žurnālisti un vairāki uzņēmēji cenšas mainīt sabiedrības viedokli, lai Latvijas pilsoņi piekristu uzņemt migrantus no citām valstīm. Neatkarīgi no tā, vai tie ir patvēruma meklētāji no valstīm, kur ir terorisms, vai migranti no austrumu valstīm. Viņu mērķis ir grozīt Latvijas sastāvu un nopelnīt uz to.

Tomēr Latvijas sabiedrība nav naiva. Mums labā atmiņā ir komunistu īstenotā imigrācijas politika, kad Latvijā tika izmitināti vairāki simti tūkstoši migrantu no citām PSRS republikām. Mēs labi apzināmies, ka bēgļi, kuri samaksā kontrabandistiem desmit tūkstošus eiro, nevairos mūsu valsts drošību un izaugsmi.

Mēs labi apzināmies, ka labi pelnošu uzņēmēju stāsti par darbinieku trūkumu nav patiesi. Samaziniet peļņu, palieliniet atalgojumu, nevis sapņojat, ka varēsiet ievest kirgīzu, kurš būs gatavs strādāt uzņēmēja labā par verga algu.

Šobrīd krimināllikuma 80., 80.1., 81., un 81. 1. pants paredz, ka personu, kura veic vai aicina vērsties pret Latvijas Republikas valstisko neatkarību, suverenitāti, teritoriālo vienotību, valsts varu vai valsts iekārtu var sodīt ar 5 līdz 15 gadiem cietumā. Krimināllikums būtu jāpapildina, nosakot, ka par darbībām vai aicinājumiem īstenot etniskā sastāva izmaiņas Latvijas Republikā, kuras samazina valstsnācijas īpatsvaru, tiek paredzēta kriminālatbildība.

Ir jāsaprot, ka mūsdienu imigrācijas atbalstītāji ne ar ko neatšķiras no PSRS laika imigrācijas atbalstītājiem. Patiesībā daudzi no viņiem ir bijušie komunisti, kuriem dziļi riebj fakts, ka Latvija ir neatkarīga un kļūst aizvien stiprāka.

Mēs nepieļausim, ka Latviju vājina! Mēs turpināsim strādāt, lai nostiprinātu Latvijas neatkarību un latviešu tautas nākotni.

Jānis Dombrava
Saeimas deputāts

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.