logo

J.Dombrava: Islāma valsts un Krievija ir līdzvērtīgs apdraudējums Eiropai (1)

15.12.2015 Jānis Dombrava Latvijā

Mēs dzīvojam neapskaužamā laikā. Ar katru jaunu uzņemto migrantu un ar katru jaunu teroristu uzbrukumu, Rietumeiropā priekšplānā izvirzīsies cīņa pret islāmu. Eiropas imigrācijas vārti būtu nekavējoties jāaizver, bet kreisie un liberāļi veicina aizvien jaunu ieceļotāju ienākšanu. Jau tagad lielā daļā Eiropas terorisma draudu līmenis ir līdzvērtīgs vai augstāks nekā Ukrainā. Rietumeiropas lielajās pilsētās stāvoklis ir tik kritisks, ka par sabiedrisko kārtību rūpējas bruņotie spēki pilnā kaujas ekipējumā. Ja uz ielām ir redzama policija, tad arī tā ir bruņojusies ar automātiskajiem ieročiem.

Šobrīd Baltijas valstis un vēl dažas mūsu reģiona valstis saglabājas kā drošības sala, kur dzīve rit mierīgi. Tas viss pateicoties apstāklim, ka ir bijusi pretestība un mūsu valstis nav pārpludinājuši migranti no Āfrikas, kuri līdzi nes Latvijai svešu reliģiju un dzīvesveidu. Ja mēs arī turpmāk vēlamies saglabāt drošību, tad mums ir jāaptur jebkādi centieni atvest lielu skaitu migrantu uz Baltijas valstīm. Nacionālās drošības vārdā, Latvijai ir jāatsakās uzņemt imigrantus.

Nacionālai apvienībai ir jābūt spēkam, kas arī turpmāk liek šķēršļus masu migrācijai. Mums ir jāliek šķēršļi visos iespējamos veidos. Ir jānostiprina austrumu robeža. Ir jāturpina samazināt pabalstus un privilēģijas ieceļotājiem. Ir jāveic aktīva informatīvā kampaņa, lai atturētu migrantus izvēlēties Latviju par savu galamērķi. Ja nevaram valsts mērogā panākt vispārēju liegumu ieceļot imigrantiem, tad ar sabiedrības atbalstu tas ir jāpanāk pašvaldību līmenī. Mēs to varam un mums tas ir jādara!

Diemžēl, jo lielākas briesmas Eiropai radīs islāms, jo labākas kļūs Krievijas pozīcijas Eiropas politikā, it īpaši, ja viņi atbalstīs šo cīņu. Jau tagad Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers nodevīgi, ignorējot ES dalībvalstu pozīciju, sūta draudzības piedāvājumus Putinam. Un tas viss, neskatoties uz Krievijas cinisko un agresīvo rīcību pret Ukrainu. Tādi cilvēki kā Junkers, kurš ir iniciators “bēgļu kvotām” un vienlaikus flirtē ar Krieviju, šķeļ Eiropas vienotību. Junkers nebūtu pelnījis būt Eiropas Komisijas prezidents. Diemžēl Rietumeiropā prokrieviski noskaņoti politiķi netrūkst un to skaits tuvāko gadu laikā tikai pieaugs migrācijas problēmas un terorisma dēļ.

Diemžēl var pienākt brīdis, kad rietumi ir tik ļoti aizņemti cīņā pret Islāma valsti, kā rezultātā Krievija iegūs rīcības brīvību Austrumeiropā. Šāda notikumu attīstība rada tiešus draudus Baltijas valstīm, tāpēc mums ir jābūt tālredzīgiem.

Šobrīd nacionālistiem ir jābloķē kreiso un liberāļu centienus pārpludināt Eiropu ar migrantiem un vienlaikus jāsaglabā stingru pozīciju attiecībā uz Krieviju. Islāma valsts un Krievija ir līdzvērtīgs apdraudējums Eiropai. Ja mēs vēlamies nosargāt savu valsti, tad ir jānovērš abus apdraudējumus.

 

Jāņa Dombrava uzruna Nacionālās apvienības kongresā 12. decembrī Bauskā

Foto: AP/ Geert Vanden Wijngaert (Brisele, 2015.gads)

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • Haralds Elceris

    27.01.2016 12:53

    Islāma valsts un Krievija ir līdzvērtīgI apdraudējumI N€iropai! 1 Islāma valsts apdraudējums un 1 Kapu†lerlandes apdraudējums - kopā 2 apdraudējumi - jau divskaitlis!

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.