logo

Jaunjelgavas mērs Guntis Libeks iestājies Nacionālajā apvienībā

09.04.2018 Latvijā

Foto: LETA

Guntis Libeks savulaik jau bijis partijas Tēvzemei un Brīvībai  biedrs un tagad atjaunojis savu piederību nacionālajiem politiskajiem spēkiem. Nacionālajai apvienībai allaž ar viņu bijusi konstruktīva un perspektīva sadarbība gan nacionālajos jautājumos, gan novada un lauku teritorijas attīstībā. 

 Jaunjelgavas novada galvgalī Guntis Libeks ir jau divus sasaukumus pēc kārtas. Viņš pazīstams kā krietns un gādīgs novada saimnieks, kurš ievēlēts ar krietnu balsu pārsvaru. Arī tad, kad Guntis Libeks bija partijas “Vienotība” biedrs, no kuras izstājās, lai pasargātu novada vidusskolu, viņam bija pozitīva sadarbība ar Nacionālo apvienību un tās cilvēkiem. Nacionālā apvienība jau pirms iepriekšējām vēlēšanām pauda viņam atbalstu kā nākamajam mēram, turklāt no Nacionālās apvienības ievēlētie deputāti balsoja par viņu kā mēra amata kandidātu. 

 Nacionālās apvienības valdes loceklis Imants Parādnieks: “Es viņu augstu vērtēju kā krietnu saimnieku, kurš daudz izdarījis Jaunjelgavas novada labā, mums ir bijusi konstruktīva sadarbība vairākos jautājumus, tostarp saistībā ar Sēlijas reģionu.”

 

 Papildu informācija:

Dace Kalniņa

Tālr. +371 67087299
E-pasts: Dace.Kalnina@saeima.lv

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.