logo

Jaunu kultūras ministru NA virzīs pēc budžeta pieņemšanas (2)

17.09.2013 Valdībā

Par turpmāko darbību valdībā Nacionālā apvienība lems pēc 2014. gada valsts budžeta pieņemšanas, ņemot vērā to, vai būs izpildītas 3 NA izvirzītās prasības – pārtraukt piešķirt uzturēšanās atļaujas par nekustamā īpašuma iegādi, atbalstīt dzimstības veicināšanu un atjaunot adekvātu finansējumu kultūrai. Jaunu kultūras ministru NA līdz tam nevirzīs.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • Kaspars Augulis

    18.09.2013 00:38

    Mums kārtējo reizi tiek dota iespēja pārliecināties par NA spēju pierādīt nesatricināmo stāju, pretēji citiem valdības spēkiem. Šis fakts ne tikai stiprina jau esošo NA atbalstītāju rindas un to nedalītu atbalstu NA, bet liek nopietnus pamatus tālākam partijas mērķim, partijas un nacionāli domājošas nācijas iespējai izvirzīt valdības priekšgalā, nākamajās Saeimas vēlēšanās - tieši Nacionālo Apvienību! Šādas politiskā cietokšņa stiprināšanas iespējas, kuras paver, piemēram tagadējie notikumi politikā ir maksimāli efektīvi jāizmanto, jo atceroties slavenas britu politiķes vārdus: kompromiss prasa liekulīgus – “jā” un “labi”, tas savukārt radīs nelabvēlīgu vidi konkrētu mērķu sasniegšanā. Valdība mācās,... lēni, bet es ceru, ka mācās tomēr saprast tik pašsaprotamu lietu kā nacionāla rakstura problēmu risinājuma nepieciešamība kopējai tautas labklājībai. Nacionālās Apvienības atbalstītāji ir gatavi pasniegt privātstundas šo jautājumu iztirzāšanai, ja Vienotībai vēl aizvien rodas šaubas par nacionālām vērtībām! :)

  • leichaa .

    17.09.2013 10:59

    Un pec budžeta pieņemšanas varētu pieprasīt arī Labklājības ministres demisiju jo arī viņai ir konflikts ar nozares pārstāvjiem līdzīgi kāpēc itkā atlaida kultūras ministri? Ar ko viena ministre līdz ar to labāka par otru?

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.