logo

Kārlis Krēsliņš noliek deputāta mandātu (2)

27.03.2014 Saeimā

Kārlis Krēsliņš

Reaģējot uz dēla aizturēšanu ar augu maisījumu, Nacionālās apvienības Visu Latvijai! – TB/LNNK deputāts Kārlis Krēsliņš šodien ir nolicis deputāta mandātu.

„Narkotikas ir nopietna problēma, un es, tāpat kā citi Latvijas iedzīvotāji, esmu ieinteresēts, lai cīņa ar šo sērgu būtu maksimāli efektīva,” uzsver K. Krēsliņš. „Apzinoties, ka mans deputāta amats var radīt aizdomas saistībā ar mana aizturētā dēla lietas objektīvu izmeklēšanu un, ka notikušais pastarpināti met ēnu arī uz Nacionālo apvienību, paziņoju par atteikšanos no deputāta amata.”

Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars uzskata, ka kolēģa lēmums ir godavīra cienīgs, un šo lēmumu respektē. „Par notikušo joprojām rit izmeklēšana, ir daudz nezināmu aspektu, turklāt diez vai tēvam ir jāatbild par savu pilngadīgo bērnu kļūdām,” saka R. Dzintars. „Taču K. Krēsliņš šajā situācijā ir parādījis savu principialitāti. Vienalga, legālas vai nelegālas – narkotikas ir joma, kurā kompromisi nav iespējami.”

„Tagad lai strādā izmeklētāji, nevis tie, kam patīk izteikt dažādas neticamas versijas par manu saistību ar legālajām narkotikām,” norāda Kārlis Krēsliņš.

 

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • Modris Slava

    05.04.2014 20:41

    Hm... Dies` viņu zina, vai tā steidzīgā atkāpšanās jebkurā gadījumā, kad pat nav nekādas personīgas vainas, būtu kaut kas pozitīvs. Nav jau pirmais gadījums. Gan Iesalnieks, gan Dombrovskis, gan tagad Krēsliņš. Tā kā visi šie gadījumi ir precedenti, tad šāda "atbildība" varētu kļūt par "modes lietu", un tad tas būtu kā staigāt pa ielu, gaidot, kad kāda nejauša lāsteka tev ielauzīs pauri.

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.