logo

Karogs Mārupē

19.11.2018 Raivis Zeltīts Nodaļās

Latvijas karogs

Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi Nacionālās apvienības Mārupes nodaļa un deputāti Andris Puide un Raivis Zeltīts vēlējās dāvināt ko īpašu un paliekošu Mārupes novada iedzīvotājiem – monumentālu lielizmēra Latvijas karogu, kas būs viens no atjaunotās Latvijas laika nozīmīgākajiem projektiem novada iedzīvotāju valstiskās pašapziņas veidošanā.

Pateicoties Mārupes novada uzņēmēju un pašvaldības atbalstam, mums visiem kopā tas ir izdevies! Šodien, Latvijas valsts simtgades priekšvakarā, mēs atklājām lielizmēra Latvijas valsts karogu Mārupes novadā, ko kā mantojumu varam nodot nākamajā valsts simtgadē.

Esam pārliecināti, ka monumentālais karogs kļūs par būtisku novada identitātes daļu, lai iedzīvotājos stiprinātu piederības sajūtu Latvijai un Mārupes novadam!

Izsakām lielu pateicību visiem mūsu ieceres atbalstītājiem un ziedotājiem: SIA CB Trans, Paula Feldmaņa tenisa skolai, SIA SUNCOM, SIA Kreiss, Renāram Sūniņam, Raivim Bresim, Andrim Lācim. Paldies Mārupes novada domei un tās speciālistiem par karoga atrašanās vietas sagatavošanu un operatīvo darbu, lai karogu varētu svinīgi pacelt jau šodien. Paldies!

Dievs, svētī Latviju!

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.