logo

KM parlamentārās sekretāres amatā stājas Marika Zeimule

06.06.2018 Ginta Bormane Valdībā

Jūnija sākumā Kultūras ministrijas (KM) parlamentārā sekretāra amatā stājas Marika Zeimule. Pirms bērna kopšanas atvaļinājuma, M.Zeimule kopš 2014. gada vadījusi vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda biroju, bet pirms tam ieguvusi vērtīgu pieredzi vairākās kultūras nozares un kultūrizglītības iestādēs, tostarp vadījusi Madonas Mākslas skolu.

„Esmu iepazinusies ar aktuālajiem Kultūras ministrijas dienas kārtības jautājumiem. Man personīgi tuvas ir tēmas, kas skar tautas mākslas un nemateriālās kultūras mantojuma pēctecības nodrošināšanu. Tāpat arī saiknes uzturēšana ar Latvijas reģioniem, plānoju arī īpaši sekot līdzi “Kultūras un dabas mantojuma saglabāšana un atjaunināšana” projektu īstenošanai,” uzsver M.Zeimule.

M.Zeimule ieguvusi maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā un augstāko profesionālo izglītību Latvijas Universitātes pedagoģijas un psiholoģijas fakultātē.

Savukārt līdzšinējais ministrijas parlamentārais sekretārs Einārs Cilinskis turpinās darbu 12. Saeimā kā deputāts, kā arī vairāku komisiju un apakškomisiju loceklis. Līdztekus darbam Saeimā E.Cilinskis turpina uzsāktās studijas doktorantūrā.

Informāciju sagatavoja:
Ginta Bormane
Kultūras ministres padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos
67330202, 28684896
Ginta.Bormane@km.gov.lv

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.