logo

Kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes uzruna (9)

13.09.2013 Valdībā

Kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes uzruna pēc premjera Valda Dombrovska lēmuma par ministres atstādināšanu.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

 • leichaa .

  17.09.2013 10:59

  Un pec budžeta pieņemšanas varētu pieprasīt arī Labklājības ministres demisiju jo arī viņai ir konflikts ar nozares pārstāvjiem līdzīgi kāpēc itkā atlaida kultūras ministri. Ar ko viena ministre līdz ar to labāka par otru?

 • Kaspars Augulis

  15.09.2013 15:18

  Ja vairāk atrastos politiķu, kuri būtu gatavi riskēt ar savu politisko karjeru, netaisnības un nekārtību apturēšanas vārdā, tad...paši zinam, kur Latvija atrastos. Diemžēl, daudz šādu politisko cilvēku nav. Grende ir! Premjers nekad nav spējis lielīties ar stingru muguru radikālu jautājumu risināšanai. Būsim atklāti, valdības galvas vienīgā ideja - klausieties, palieciet mierīgi, kamēr esmu šeit, Eiropas dižie skatās uz mani, kad būšu citur, tad lūdzu, uz priekšu!

 • trafix 1

  14.09.2013 09:26

  Žagaram, protams, sen jau vajag ar koku pa muguru, tomēr tas bija jādara rafinētāk. Un ,pēc manām domām, lai arī pavāja ministre, tomēr šajā situācijā būtu jāaizstāv līdz galam. Īstenībā NA , ja pietiktu mugurkaula, varēja arī budžetu (mudžekli) izgāzt vienos vārtos.

 • Inars Sinicins

  14.09.2013 00:18

  Visi ļoti zinoši, kā ministre uzvedas. Ļoti daudz apspriež operu, pārzin kultūru un ir erudīti. Nesaprotu gan kāpēc valsts tik nabaga? Kāpēc šie kulturālie cilvēki ļauj tam notikt un paši piedalās zagšanā. Neesmu Jaunzemes-Grendes fans, bet ne šo iemeslu pēc. Viņa piekāpās pirmajā konfliktā ar 'kultūras aliansi'. Tam nevajadzēja notikt. Redzam, ka hiēnas nevar pieradināt. Šobrīd jāatrod pareizais risinājums un NA kļūs tieši spēcīgāka.

 • Juris Tolpeznikovs

  13.09.2013 22:54

  Visdrīzāk, ka šis kašķis cirtīs robu NA sānā. Ja Jaunzeme-Grende būtu manā pakļautībā, laikam jau sen to būtu atlaidis. Pieaugušam cilvēkam nepienākas uzvesties kā slikti audzinātam bērnam. Pieaugušos līdzīgā situācijā sauc par "nekulturāliem". Šajā gadījumā sliktu uzvedību pavada arī čekas metodes, kuras, nudien nepiestāv NA. Ja Žagaru atlaiž tādēļ, ka viņš ir "zilais" un/vai "kokaīniķis", kādēļ tas jāslēpj? Ja tie ir patiesie iemesli (vai ir?), vai viņš vienīgais? Ja mums ir mērķis - visus "zilos" ārā no amatiem, kādēļ šo mērķi slēpjam no NA atbalstītājiem (konkrēti - no manis)? Varam aiz matiem pievilkt Jaunzemes-Grendes nopelnus, lai arī vēsturē, šķiet ierakstāms tik viens: Brīnumaini sanaidoti daudzi kultūras ļaudis. Vai tiešām ar to jālepojas?

 • trafix 1

  13.09.2013 19:01

  Es jau iepriekšējā VL mājas lapā paudu, ka Grende būs vājais posms, jo kad uzbango emocijas , ar NLP iemaņām vairs nepietiek,lai tiktu cauri.

 • ezis x

  13.09.2013 16:55

  Diezin kāpēc Valdis Dombrovskis ir izvēlejies tieši šo brīdi lai uzbruktu NA un sašūpotu valdību. Vai viņam kultūras mafija tiešām ir tik tuva? Ministri Ronis, Kozlovskis un arī zaglīgais Zaķis nogrēkojās daudz smagāk, bet Dombrovski un viņa padomdevēju tas netraucēja. Viņš nevar būt tik vientiesīgs lai domātu, ka līdz ar to celsies viņa reitingi. Drīzāk var notikt pretējais, bet tad kas par to, ja pēc gada Valdis sēdēs ērtā Briseles krēslā? Lai arī kā tas nebūtu, SC ziķerzeļļi šovakar izjūt lielu gandarījumu.

 • Sanita Rozenšteina

  13.09.2013 16:36

  Varētu padomāt, ka Dziesmu svētku bez šīs kundzes nebūtu un bibliotēku uzcēlusi saviem spēkiem. Nu kāpēc cilvēks nevar paklusēt? Klusēšana viņas gadījmā būtu zelta vērta.

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.