logo

Latvijas simtgadē – latvisku Rīgu! Nacionālās apvienības stratēģija pašvaldību vēlēšanās (1)

10.04.2017 Aiga Aizpuriete Nodaļās

  • Rīga – visu pasaules latviešu galvaspilsēta!
  • Stipra ģimene – pamats nācijas attīstībai.
  • Rīga tiesiski un saimnieciski pārvaldīta pilsēta.
  • Pilsēta rīdziniekiem – sakārtota un zaļa.
  • Viedā Rīga – radoša, inovatīva un investīcijām atvērta pilsēta.

  “Latviska kultūrtelpa, sociāla un fiziska drošība, ekoloģiska vide, pelnoša, inovatīva pilsēta un labklājīgi iedzīvotāji bez vēlmes un nepieciešamības pamest dzimto vietu – tādu Rīgu redzam mēs, Nacionālā apvienība,” šodien atklājot preses konferenci, sacīja NA saraksta līdere Baiba Broka.

Rīgas mēra amata kandidāte, iepazīstinot ar programmu, akcentēja: “Programmas pamatnostādnes veido pieci galvenie aspekti, kuros esam iekļāvuši gan Nacionālās apvienības pamatvērtības, ko nemainīgi aizstāvam jau gadiem – tās ir ģimene, demogrāfija, tautas izaugsme, rūpes par veselību, izglītību, latviskuma, valstiskuma saglabāšanu, lai Rīga nekļūtu atšķirīga no pārējās valsts, kā arī tiesiskas un saimnieciskas pārvaldes radīšanu pilsētā. Tas nozīmē sakārtotu kapitālsabiedrību darbu, pieejamus, ērtus, iespējami lētus pašvaldības pakalpojumus rīdziniekiem un pilsētas viesiem, atbalsta mehānismus, nodokļu atlaides. Un visbeidzot – mūsu nākotnes vīzija ietver jaunu investīciju piesaistīšanu Rīgai, atbalstu zinātnei un studijām, inovācijām un straujākai jauno tehnoloģiju ieviešanai.” (Izvērstu NA programmu skatiet pielikumā.)

Nacionālā apvienība šodien iepazīstināja sabiedrību arī ar deputātu kandidātu sarakstu. Saraksta kodolu veido esošie Rīgas domes deputāti, kā arī vairākas sabiedrībā pazīstamas personības.

„Rīgas domē darbojamies jau četrus gadus un mums ir izveidojusies stipra komanda, kas var strādāt ar plašu jautājumu loku katrs savā specialitātē,” sacīja Dainis Locis, RD frakcijas vadītājs. Saraksta pirmo desmitnieku veido esošie Rīgas domes deputāti: Baiba Broka, Dainis Locis, Ģirts Lapiņš, Nauris Puntulis, Ieva Holma, Andris Pārups, Jānis Atis Krūmiņš, Jurģis Klotiņš, Vineta Poriņa (iepriekš – 11.Saeimas deputāte), Jānis Feldmanis.

Baiba Broka iepazīstināja ar jaunajiem komandas biedriem: Gundars Upenieks, biatlonists, uzņēmējs, četru Olimpisko spēļu dalībnieks, Elīna Siliņa, uzņēmēja, četru bērnu mamma, politiķe, 11. Saeimas deputāte, Aldona Treija, Rīgas Lietuviešu vidusskolas direktore, Līga Leitāne, LU pasniedzēja Biznesa vadības un ekonomikas fakultātē, speciāliste nodokļu jomā, Vilnis Priedītis, Latvijas Triatlona federācijas prezidents, Anna Krimele, LU Teoloģijas fakultātes maģistre, geštalta praktiķe, grāmatas “Latviskas Latvijas spēks” līdzautore, Imants Liepiņš, žurnālists un vairāku grāmatu par Ukrainas notikumiem autors.

Nacionālās apvienības Rīgas pašvaldību vēlēšanu

Papildu informācija:
Aiga Aizpuriete
Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Preses sekretāre
Tālrunis: 
+371 67087299
Mob.tālr. 
+371 29490982
E-pasts: 
[email protected]

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • Valentīna Zizlāne

    31.05.2017 13:50

    Programma nav slikta, tikai pēc vakardienas diskusijas ( viens pret vienu) Baiba Broka parādīja savu īsto būtību ( Ušakova partijas satalīts un atbalstītāja) . Diskusijā Broka darīja visu lai diskreditētu savu partiju . Kur skatījās pārējie biedri izvirzot par mēra kandidātu Broku, kura čupojas ar Saskaniešiem. Diskusijā, attiecībā par 9. maiju, viņa nevarēja vai negribēja pateikt ko nozīmē latviešiem šis datums. Vispār NA ir jāizdara ļoti nopietni secinājumi pēc šādiem izgājieniem.Un vispār partijai no lozungiem jāpāriet uz nopietnu programmu.Ja jūs nemainīsieties, skuju taka nodrošināta.Jūsu vidū ir provokatori.

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.