logo

Romāns Naudiņš: NATO spēku klātbūtne Latvijā sniedz drošību investoriem

29.05.2014 Sanita Karpoviča Latvijā

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš 28.maijā tikās ar ASV Ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Marku Pekalu. Tikšanās laikā tika pārrunātas Latvijas un ASV sadarbības iespējas tūrisma veicināšanā, investoru piesaistē, reģionu attīstībā, kā arī zaļās enerģijas jomā.

Vēstnieks Marks Pekala norādīja, ka no ASV puses ir jūtama liela interese par tūrisma, īpaši par ekotūrisma, kā arī SPA un medicīnas tūrisma piedāvājumu Latvijā. Arvien biežāk Latvija iekļūst dažādos Amerikas topos kā Eiropas tūrisma dārgakmens. Vēstnieks apliecināja, ka arī turpmāk tiks veikts intensīvs darbs pie Latvijas kā tūrisma galamērķa popularizēšanas.

Ministrs savukārt izteica pateicību ASV vēstniekam par NATO karaspēka klātbūtni Latvijā. Romāns Naudiņš uzsvēra: “Tas ir svarīgi ne tikai tāpēc, lai paši Latvijas iedzīvotāji justos droši, bet arī tāpēc, lai dotu signālu starptautiskajiem investoriem, ka Latvija tiešām ir droša vieta, kur ieguldīt finansu līdzekļus”. Tāpat ministrs apliecināja, ka pilnībā atbalsta ideju par pastāvīgas NATO bāzes izveidi Latvijā.

Sanita Karpoviča
Ministra preses sekretāre
Tālr.: 67026463, Mob.: 26653757, E-pasts: sanita.karpovica@varam.gov.lv

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.