logo

NA aicina deputātus atbalstīt E. Levita kandidatūru

13.05.2015 Saeimā

Nacionālā apvienība nemainīgi pauž pārliecību, ka pašreizējos apstākļos labākais kandidāts Valsts prezidenta amatam būtu tiesību un politikas eksperts Egils Levits. No partijām neitrāls kandidāts, politiski pieredzējis un kompetents eksperts, labs orators ar izcilām svešvalodu zināšanām, cienīts Latvijā un starptautiskā sabiedrībā, Latvijas patriots, kurš savu nacionālo stāju daudzu gadu garumā ir apliecinājis darbos. 

Spēju partejisko neitralitāti izmantot valstisku uzdevumu sasniegšanā Egils Levits lieliski apstiprināja, panākot valsts mērķa un pamatvērtību iestrādi Latvijas Satversmes preambulā.

Situācijā, kad politiski neitrāls kandidāts pēc amatam atbilstošiem kritērijiem ir būtiski pārāks par partiju virzītiem cilvēkiem, deputātu morāls pienākums ir rīkoties atbilstoši sirdsapziņai un atbalstīt labāko kandidātu. Īpaši svarīgs šis princips ir valsts pirmās amatpersonas – Prezidenta – izvēlēšanas laikā.

Šī iemesla dēļ Nacionālā apvienība vēršas pie Latvijas pilsoņu ievēlētiem deputātiem no ikvienas partijas un aicina atbalstīt atbalstu Egilu Levitu, kurš ir paudis gatavību kandidēt Valsts prezidenta amatam.

Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs
Raivis Dzintars

Nacionālās apvienības Saeimas frakcijas priekšsēdētājs
Gaidis Bērziņš

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.