logo

NA aicinās rīdziniekus uz mītiņu par demokrātijas stiprināšanu Rīgas domē (1)

05.02.2019 Edvards Ratnieks

Nacionālās apvienības (NA) Rīgas nodaļas valde otrdienas vakarā lēma organizēt mītiņu, lai rīdzinieki pastāvētu par savu viedokli, ka Rīgas domes (RD) priekšsēdētājam Nilam Ušakovam jāatkāpjas no amata saskaņā ar Rietumeiropas demokrātijas principiem.

Uzskatām, ka vairums rīdzinieku vēlas, lai Latvijas galvaspilsēta tiktu pienācīgi pārvaldīta kā tas pienāktos Eiropas valsts galvaspilsētai. Uzskatām, ka esošajam Rīgas mēram būtu jāatkāpjas no amata saskaņā ar Rietumu demokrātijas principiem.

NA Rīgas domes frakcijas vadītājs Nauris Puntulis: “Mēs vēlamies sniegt iespēju rīdziniekiem publiski paust viedokli saistībā ar Rīgas domi un pilsētas mēru. Tā kā iestājamies par Rietumu demokrātijas principiem, tad aicinām arī tos ievērot mītiņa dalībniekus, paužot savu viedokli, bez liekiem asumiem, konfrontācijas un personīgiem aizskārumiem.”

Sabiedrībā kļuvis zināms, ka N.Ušakova pārstāvētā partija organizē mītiņu viņa atbalstam pēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja veiktajām kriminālprocesuālajām darbībām Rīgas mēra kabinetā un dzīves vietā saistībā ar uzsākto kriminālprocesu “Rīgas satiksmes” lietā.

NA Rīgas nodaļas vadītājs Dainis Locis: “Veids kā tiek organizēts mītiņš Ušakova atbalstam daudziem rīdziniekiem nav pieņemams un piedāvāsim viņiem iespēju paust savas patiesās domas. Rīga jau sen ir pelnījusi labāku un godīgāku vadību.”

Mītiņu NA biedri plānojuši rīkot 9. februārī laika posmā no 12 līdz 15 Rīgas Rātslaukumā. Piedalīties mītiņā un iestāties par Eiropas demokrātijas tradīcijām plānots aicināt Latvijas iedzīvotājus, sevišķi rīdziniekus, kā arī citu partiju pārstāvjus.

Informāciju sagatavoja:
Edvards Ratnieks
Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Rīgas nodaļas valdes loceklis
Tālruņa nr.: 26137767

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • Laure Cora

    20.02.2019 11:48

    Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam personas aizdevumiem ar 2% procentu likmi. Mēs jums var sniegt aizdevumus, lai iegādātos traktoru vai zemes, lai jūs varētu darīt lauksaimniecībā vai citas lietas, ko jūs vēlaties darīt. Sazinieties ar mums tieši pa pastu: sduplens@gmail.com Ar laba vēlējumiemLabdien

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.