logo

NA frakcija Rīgas domē veicinās domes un Latvijas valdības sadarbību

21.06.2013 Laila Ozoliņa Pašvaldībās

Baiba Broka

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Rīgas domes frakcijas līdere Baiba Broka ir pārliecināta, ka arī opozīcijā strādājot būs iespējams paveikt daudz gan rīdzinieku labklājības uzlabošanā, gan Latvijas valdības un Rīgas sadarbības veicināšanā.

B. Broku Rīgas mēra amatā vēlējās redzēt arī partija „Vienotība”, taču ar Nacionālās apvienības (NA) un „Vienotības” atbalstu nepietika, lai tās Rīgas domē varētu izveidot koalīciju. Ar „Saskaņas centra” un „Gods kalpot Rīgai” balsīm ceturtdien pie otrā amata termiņa tika Nils Ušakovs.

Baiba Broka par balsojuma rezultātiem uzzināja atrodoties Latvijas gaisa telpā – tajā brīdī viņa bija lidmašīnā ceļā no ASV. Viņa ir izteikusi apņēmību pragmatiskam un mērķtiecīgam darbam arī opozīcijā. “Strādāsim pie tiem jautājumiem, kas svarīgi rīdzinieku labklājības uzlabošanai un drošībai,” sola B. Broka. „Kopā ar „Vienotību” mēs būsim konstruktīva un teicami organizēta opozīcija. Darbosimies, lai Rīgas domei un Latvijas valdībai būtu koordinēta sadarbība galvaspilsētas un valsts attīstībai.”

B. Broka būs NA Rīgas domes frakcijas līdere, savukārt par frakcijas vadītājas vietniekiem ievēleti Aleksandrs Kiršteins un Dainis Locis. „Darbs opozīcijā nebūs viegls, taču esmu pārliecināts, ka sadarbība ar „Vienotību” būs veiksmīga,” saka NA deputāts Dainis Locis. „Mēs arī neesam principiāli noskaņoti pret sadarbību ar pozīciju, taču jautājumos, kas orientēti pret latvisko identitāti un pret nacionālo drošību, sadarbība, protams, nebūs iespējama.”

Rīgas domes vēlēšanās NA saraksts ieguva otru labāko rezultātu – par to nobalsoja 17,86% vēlētāju, nodrošinot NA 12 vietas domē. Par deputātiem strādās Baiba Broka, Ieva Holma, Kārlis Dombrovskis, Ritvars Jansons, Aleksandrs Kiršteins, Jānis Atis Krūmiņš, Ģirts Lapiņš, Andris Lācis, Dainis Locis, Andris Pārups, Nauris Puntulis un Andris Vilks.

Informāciju sagatavoja:
Laila Ozoliņa
Nacionālās apvienības preses sekretāre
e-pasts: Ozolina2015@gmail.com

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.