logo

NA iesniegs likumprojektu paketi latviešu valodas lomas stiprināšanai (1)

25.02.2022 Laima Melkina Latvijā

Pirmdien, 28. februārī, Nacionālā apvienība iesniegs likumprojektu paketi sabiedrības saliedētībai un latviešu valodas kā vienīgās valsts valodas stiprināšanai izglītībā un darba tirgū.

“Šajā satraucošajā laikā ir īpaši svarīgi stiprināt Latvijas valstiskumu un latviešu valodu kā mūsu nācijas identitātes kodolu. Mūsu valoda nav tikai komunikācijas līdzeklis, tā ir mūsu kultūras sastāvdaļa un pamatvērtība. Būtiski, lai latviešu valoda būtu nostiprināta ne tikai formāli, bet arī mūsu ikdienas komunikācijā tai būtu primārā loma,” uzsver Raivis Dzintars, Nacionālās apvienības vadītājs.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • ezis x

    05.03.2022 20:51

    Šobrīd valodas jautājums ir īpaši aktuāls. Lasīju, ka sakarā ar avioreisu starp Krieviju un civilizēto pasauli pārtraukšanu krievi mūk no Pūķina karāļvalsts ar vilcieniem — piem. uz Somiju. Rodas situācija kur krievi no Maskavas varētu ar vilcienu gāzties iekšā Rīgā. Viņu bērni, protams, papildinās krievu valodas skolas. Mūsu gļēvie polītiķi vēl arvien nav spējīgi skolas latviskot. Vai tad nevarētu vismaz pārtraukt šo dzelzceļa satiksmi līdz kamēr Krievijas-Ukrainas krīze pāriet?

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.