logo

NA izsaka gatavību strādāt Liepājas domes koalīcijā

08.06.2021 Latvijā

Nacionālā apvienība sarunās ar citām ievēlētajām partijām paudusi gatavību strādāt Liepājas domes koalīcijā, vienlaikus aicinot izveidot Ģimenes un demogrāfisko lietu komisiju.

Partija izteikusi gatavību strādāt Liepājas domes koalīcijā un uzskata, ka koalīcijai jābūt plašai un stabilai, vienojoties Liepājas partijai, Latvijas Reģionu apvienībai un Nacionālajai apvienībai. Nacionālā apvienība izslēdz jebkādu iespēju strādāt koalīcijā ar partiju “Saskaņa”.

“Uzskatām, ka šajā izaicinājumiem pilnajā laikā Liepājā ir jāveido stabila un rīcībspējīga koalīcija, kur pāri ambīcijām stāv savstarpēja cieņa un sadarbība. Koalīcija ar vienas balss pārsvaru būtu viegli noārdāma un nestabila,” izsakās jaunievēlētais Liepājas domes deputāts Uldis Lipskis (NA).

Par jaunā sasaukuma galvenajiem mērķiem Nacionālā apvienība redzētu izglītības un kultūras potenciāla īstenošanu, kā arī atbalsta nodrošināšanu ģimenēm ar bērniem, rosinot izveidot Ģimenes un demogrāfisko lietu komisiju.

“Liepājnieki ir devuši Nacionālajai apvienībai mandātu, lai Liepājā tiktu sakārtoti pirmsskolas izglītības jautājumi. Tāpat domei būtu jāstiprina izcilību kalve kultūrā, mākslā un izglītībā, strādājot roku rokā ar Liepājas Universitāti, orķestri, teātri, Kultūras ministriju un nevalstiskajām organizācijām,” prioritātes iezīmē Uldis Lipskis.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.