logo

NA pieprasa iekšlietu ministres demisiju (1)

12.05.2022 Laima Melkina Latvijā

12. maijā Nacionālās apvienības Saeimas frakcija un valde lēmusi pieprasīt Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam atbrīvot no amata iekšlietu ministri Mariju Golubevu saistībā ar situāciju 9. un 10. maijā.

“Tas, ko 9. un 10. maijā ikviens Latvijai lojāls cilvēks bija spiests piedzīvot savā valstī, ir nepieņemami. To nevaram uzskatīt par ikdienišķu negadījumu, par ko politiskā atbildība aprobežojas ar simbolisku kritiku un solījumu laboties. Jāizdara viss iespējamais, lai šāda situācija nekad vairs neatkārtotos, ” norāda Nacionālās apvienības vadītājs Raivis Dzintars.

Ja premjers un koalīcijas partneri šajā jautājumā neņems vērā Nacionālās apvienības viedokli, partijas valde neredz iespēju turpināt darbu šajā valdībā un lems par savu ministru atsaukšanu.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • juris sils

    16.05.2022 18:06

    Manuprāt Golubeva ir starp labākajiem ministriem, kādi mums ir bijuši. Viņa ļoti precīzi un sakarīgi skaidro savu darbu, pareizi uzstāda lielos mērķus un labi novada diemžēl pārmērīgi birokratizēto iekšlietu aparātu. Ir milzīga kļūda lietot salīdzinoši maznozīmīgus 9./10. maija notikumus lai šūpotu valdību, lai kautkā uzšūpotu NA vēlētāju interesi. Es, piemēram, par Jums vairs nebalsošu. Varējāt drīzāk palīdzēt Latviešu kultūrai un sekmēt kārtīgas jaunas drukātas latviešu valodas vārdnīcas izdošanu. Bet pat tādām lietām Jūs neskrienat uz barikādēm. Neuzbrūkat Golubevai. Viņa savu darbu dara labi!

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.