logo

NA RD frakcija: Tallinas ielā nepieciešams bērnudārzs (1)

17.05.2016 Evija Vaikina Pašvaldībās

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Rīgas domes frakcija uzskata, ka ir apsveicami, ka Rīgas pašvaldība plāno nodrošināt aukļu pakalpojuma programmas tālāku finansēšanu, kas ļaus daļēji risināt pastāvošo problēmu ar vietu trūkumu pašvaldības bērnudārzos. Taču Nacionālās apvienības frakcijas vadītājs Dainis Locis uzsver, ka problēmas būtību šis solis nerisina, jo Rīgā joprojām ir vairāki tūkstoši bērnu, kam trūkst vietas latviešu bērnudārzos, it sevišķi centra rajonā.

Tāpēc Nacionālās apvienības frakcija tuvākajā laikā uzsāks iedzīvotāju parakstu vākšanas akciju par to, lai tiktu uzbūvēts jauns bērnudārzs Tallinas ielā. Rīgas domes valdošā koalīcija 2013.gadā noraidīja ieceri būvēt bērnudārzu Tallinas ielā 6/10, aizbildinoties ar projekta lielajām izmaksām. Nacionālā apvienība aicina atgriezties pie šī projekta īstenošanas, lai tādā veidā risinātu bērnudārzu jautājumu un atvieglotu rīdzinieku ikdienu.

Informāciju sagatavoja

Evija Vaikina
Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Rīgas domes frakcijas referente
Tālruņa nr.: 67105426

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • Henriete Petrovska

    17.05.2016 23:12

    Mīļie cilvēki, cik vēl ilgi taisīsim jaunus un vecie stāvēs un pūs un bojās skatu???? Uz Tallinas ielas IR mājas, kuras var izremontēt un piemērot bērnudārziem, un ne tikai, ja vien cilvēki spēj skatīties uz priekšu! Ne tikai pucēt spalvas pirms vēlēšanām! Turklāt - tā vietā lai turpinātu atbalstīt auklītes un mājdārziņus Jums labāk patīk tēr;et nelietderīgi un piedāvāt būvēt jaunu?

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.