logo

NA Rīgas domes frakcija aicina uz publisko diskusiju par Skanstes tramvaja līniju un Lielajiem kapiem

13.09.2016 Evija Vaikina Pašvaldībās

Foto: Jurģis Klotiņš

Ņemot vērā pēdējā laikā presē izskanējušo informāciju, ka caur Lielajiem kapiem tiek plānots būvēt Skanstes tramvaja līniju, kas sabiedrībā izsauca lielu ažiotāžu, Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Rīgas domes deputātu frakcijas deputāti aicina uz publisku diskusiju par šo tēmu . Uz diskusiju ir aicināti pārstāvji no Rīgas domes un valsts atbildīgajām institūcijām, kā arī nevalstisko organizāciju un apkaimju biedrību aktīvisti.

NA frakcijas vadītājs Dainis Locis atzīst: “Rīkojam šo diskusiju, jo vēlamies saprast vairākas lietas – kāpēc Lielie kapi šobrīd ir tik sliktā stāvoklī; vai iecerētais Skanstes tramvaja līnijas risinājums ir optimāls; vai iecerētais projekts uzlabos vides kvalitāti Rīgā. Uz šo jautājumu vēlamies palūkoties no vairākām pusēm, lai lemtu par turpmāko rīcību.”

Publiskā diskusija par Skanstes tramvaja līniju un Lielajiem kapiem notiks trešdien, 14.septembrī, no plkst. 14.00 līdz 15.30, Rīgas domē, 508. telpā. Laipni aicināts piedalīties ikviens interesents!

Informāciju sagatavoja:
Evija Vaikina
Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Rīgas domes frakcijas referente

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.