logo

NA Talsos gatava strādāt vienotā komandā

15.06.2021 Laima Melkina Latvijā

Nacionālā apvienība, kas Talsu novada pašvaldības vēlēšanās guva vislielāko vēlētāju atbalstu, veikusi sarunas ar ievēlētajiem spēkiem un pauž gatavību sadarboties ar visiem. Talsu novada domes priekšsēdētāja amatam partija virza līdzšinējo domes priekšsēdētāju, Nacionālās apvienības pārstāvi Sandru Pētersoni.

Nacionālā apvienība aizvadījusi sarunas ar visiem nupat Talsu novada domē ievēlētajiem politiskajiem spēkiem, aicinot tos pie kopīga sarunu galda. Sarunu rezultātā Talsu novadā ievēlētie politiskie spēki konceptuāli ir piekrituši atbildības jomu sadalījumam un kopīga rīcības plāna izstrādei darāmo darbu īstenošanai.

“Esam pārliecinājušies, ka mūsu redzējums kopumā sakrīt ar citu partiju redzējumu par apvienotā Talsu novada turpmāko attīstību. Mūsu ieskatā visām partijām iespējams strādāt vienotā komandā novada labā, neveidojot koalīciju un opozīciju. Komanda, kas pārstāv plašu vēlētāju loku, būtu īpaši svarīga novadu apvienošanās kontekstā, kur vēl daudz darāmā. Tāpat būs jāstrādā pie Covid-19 izraisīto seku pārvarēšanas, jāatbalsta iedzīvotāji un uzņēmēji – izaicinājumu šobrīd netrūkst. Plaša un uz sadarbību vērsta komanda ir atslēga veiksmīgam darbam un novada izaugsmei,” iezīmē Sandra Pētersone.

Domē pārstāvētie politiskie spēki piekrīt, ka galvenie darāmo darbu virzieni ir tautsaimniecība, attīstība, izglītība, veselība, sociālā joma, administratīvā efektivitāte, kultūra, sports, tūrisms un piekrastes attīstība. Ir panākta vienošanās, ka galveno darbu saraksts tiks sagatavots tuvākajā laikā.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.