logo

NA vēršas pie sabiedriskā radio, aicinot skaidrot atbalstu praidam

11.08.2021 Latvijā

Nacionālā apvienība vērsusies Latvijas Radio 5, aicinot skaidrot, kādēļ no valsts budžeta finansēts kanāls, kuram jākalpo visas sabiedrības interesēm, publiski pieslienas šauras grupas ideoloģiskai nostādnei.
7. augustā Latvijas Radio 5 sociālajā tīklā “Twitter” publiski paziņoja, ka attālināti jūt līdzi Baltic Pride gājienam, kas demonstrē mazas Latvijas sabiedrības daļas viedokli. Līdz ar to kanāls uzsvēra, ka šis mazākuma viedoklis ir arī visa kanāla, kuram jānodrošina viedokļu daudzveidība, viedoklis. Tāpat 7. augustā kanāla raidījums “Pieci klausās” īpaši tika veltīts Latvijā notiekošajam praidam.
Vēstulē partija aicinājusi informēt, kādi tradicionālajai ģimenei un bērniem veltīti raidījumi (izņemot labdarības akcijas) pēdējā gada laikā bijuši kanāla ēterā, tostarp, vai ir bijuši Ģimenes dienai, Mātes vai Tēva dienai veltīti raidījumi un vai tādi paredzami nākotnē.
Jāatzīmē, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu un to pārvaldības likums nosaka, ka sabiedriskie elektroniskie plašsaziņas līdzekļi nodrošina viedokļu daudzveidību un savā darbībā ievēro objektivitāti, pienācīgu precizitāti un neitralitāti.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.