logo

Nacionālā apvienība aicina atbalstīt Ukraiņu kongresa akciju

02.02.2017 Latvijā

  •  Nacionālā apvienība (NA) aicina piedalīties protesta akcijā pret Krievijas agresiju Ukrainā.
  • Pasākums notiks šodien, plkst. 16:00, pie Krievijas vēstniecības.
  • NA Rīgas mēra amata kandidāte Baiba Broka aicina iedzīvotājus nepalikt vienaldzīgiem un piedalīties.

Nacionālā apvienība aicina iedzīvotājus piedalīties Latvijas Ukraiņu kongresa rīkotajā akcijā pret Krievijas agresiju, kas notiks šodien, 2. februārī, plkst. 16:00, pretī Krievijas vēstniecībai Antonijas ielā 2. Atbalstu Ukrainai un nosodījumu Krievijas agresijai protesta akcijā paudīs arī Nacionālās apvienības Rīgas mēra amata kandidāte Baiba Broka.

Pēdējās divās dienās okupācijas karaspēks visā frontes līnijā veicis Ukrainas karaspēka pozīciju masveida apšaudi no dažāda veida bruņojuma, tai skaitā arī no Minskas vienošanās aizliegtās raķešu sistēmas „Grad”, artilērijas, mīnmetējiem, tankiem. Bojā gājuši vismaz 8 ukraiņu karavīri, vairāk nekā 20 ievainoti. Veikta arī dzīvojamo rajonu apšaude, ievainojot civiliedzīvotājus, vēsta Ukrainas Ārlietu ministrija.

“Lai gan karš Ukrainā vairs netiek izcelts iespaidīgos ziņu virsrakstos, tas tomēr nav beidzies, un iedzīvotāji Ukrainā turpina iet bojā,” norāda Baiba Broka. “Šoreiz Krievijas armijas brutalitāte liek skaļāk aktualizēt šo jautājumu un paust skaidru nosodījumu, solidarizējoties ar Ukrainu, tās tautu un ukraiņu diasporu Latvijā. Varam salīdzināt Krievijas armijas veiktās dzīvojamo rajonu apšaudes Ukrainā ar 1919. gada oktobrī bermontiešu veikto Rīgas apšaudi no Pārdaugavas, nesaudzējot arī civilos iedzīvotājus, vai padomju armijas daļu veikto Rīgas apšaudi 1944. gada oktobrī. Aicinu rīdziniekus atbalstīt ukraiņus, pievienojoties protesta akcijai!“

 

Papildu informācija:

Aiga Aizpuriete

Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

Preses sekretāre

Tālrunis.: +371 67105426

Mob. tālr.+ 371 29490982

E-pasts: aiga.aizpuriete@saeima.lv

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.