logo

Nacionālā apvienība aicina uz ikgadējo Vienības braucienu 14.maijā!

13.05.2017 Aiga Aizpuriete Latvijā

Ik gadu Nacionālā apvienība rīko karogu vai Vienības braucienu, lai ikvienam atgādinātu, ka latvieši ir savas zemes saimnieki un ka mēs ar lepnumu nesam savas valsts karogu.

Karogu brauciena laikā automašīnas (un motocikli) brauc kolonnā ar paceltiem Latvijas karogiem. Braucienā var piedalīties jebkurš interesents ar automašīnu vai motociklu.

Šogad Karogu braucieni notiks vairākās Latvijas vietās – Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Ozolniekos, Alūksnē, Tukumā un Salaspilī. Rīgā rīkotais karoga brauciens sāksies svētdien  plkst. 16.00 pie Rīgas Motormuzeja.

Aizvadītajā gadā Rīgas karogu braucienā piedalījās vairāk nekā 220 automašīnas, kuras bija rotātas ar Latvijas karogiem. Arī šogad sagaidāms liels dalībnieku skaits.

“Latvieši ir stipra un vienota tauta, to esam ne reizi vien pierādījuši. Laikā, kad tik ļoti tiekam šķelti ar pretrunīgas informācijas palīdzību publiskajā telpā, ir nepieciešams pēc iespējas biežāk sanākt kopā, stiprināt patriotismu pret savu valsti, turēt godā mūsu valsts simbolus. Šī pasākuma laikā ikviens dalībnieks spēj sajust kopības un pacilājošu sajūtu, par to, ka mums ir savs karogs, kuru lepni nesam,” atzīmē Jānis Dombrava, Nacionālās apvienības Saeimas deputāts, karogu brauciena organizators.

Brauciena maršruts Rīgā no S.Eizenšteina ielas līdz Biķernieku ielai. No Biķernieku ielas līdz Lielvārdes ielai. Taisni pa Lielvārdes-G.Astras ielu-Dārzciema ielu. Aplī izbraucam uz Slāvu ielu. Griežamies uz Maskavas ielu. Posmā no Maskavas ielas līdz Rumbulai. Rumbulā sakārtojam autokolonnu un dodamies Rīgas HES virzienā. Abos apļos izbraucam pirmajā izejā un pa Bauskas šoseju caur Ķekavu un Valdlaučiem dodamies atpakaļ Rīgas virzienā. Braucam garām Dienvidu tiltam un pa Ziepniekkalna un Mūkusalas ielu braucam līdz Salu tiltam. Braucam taisni pa Salu tiltu un Lāčplēša ielu un veicam pagriezienu uz A.Čaka ielu. Braucam taisni pa A.Čaka ielu līdz Zemitāna tiltam, ievērojot luksoforus un policijas norādes. No Zemitāna tilta nogriežamies uz Braslas ielu, kur arī noslēgsies karogu brauciens.

Pieteikšanās: Andrievs Jakovels, 29453189, e-pasts: andrievs.jakovels@gmail.com

 

Papildu informācija:
Aiga Aizpuriete
Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Preses sekretāre
Tālrunis: 
+371 67087299
Mob.tālr. 
+371 29490982

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.