logo

Nacionālā apvienība dibinājusi Valmieras novada nodaļu

22.09.2020 Laima Melkina Latvijā

Izveidota Nacionālās apvienības Valmieras novada nodaļa, ko dibinājuši Valmieras un Kocēnu domju deputāti, kā arī dažādu nozaru profesionāļi, sava novada un valsts patrioti.

Nacionālās apvienības Kocēnu un Valmieras nodaļas turpmāk būs apvienotas vienā – Valmieras novada nodaļā. Tas ir simbolisks starts 2021. gadā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, kurās balsosim atbilstoši administratīvi teritoriālās reformas ietvaros izveidotajiem novadiem. Par Nacionālās apvienības Valmieras novada nodaļas vadītāju ievēlēts Bērzaines pagasta zemnieku saimniecības “Zilūži” bijušais saimnieks, zīmola “Grasbergs” izveidotājs Jānis Grasbergs. Iepriekš viņš pildījis Kocēnu novada domes deputāta pienākumus, savukārt kopš 2019. gada Jānis ir Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs.

“Administratīvi teritoriālā reforma noteikti ieviesīs lielas pārmaiņas pārvaldes sistēmā. Šādos brīžos vienmēr ir izvēle – slēpties no pārmaiņām vai pielāgoties jaunajiem apstākļiem un skatīties uz tiem kā iespēju. Mēs dosimies uz priekšu ar lielu apkārtējo atbalstu, kas jūtams jau šodien. Apvienojot divas kaimiņos esošas nodaļas, esam radījuši jaunu, daudz spēcīgāku kustību. Kopā ar dažādu jomu lietpratējiem un iedzīvotājiem mēs nāksim ar idejām, diskutēsim un pieņemsim lēmumus par topošā Valmieras novada nākotni. Mēs esam spēcīgs politiskais spēks, kas spēj uzņemties Valmieras novada vadību,” uzsver jaunievēlētais Nacionālās apvienības Valmieras nodaļas vadītājs Jānis Grasbergs.

Nodaļas dibināšanas pasākumā sanākušos uzrunāja arī Nacionālās apvienības priekšsēdētājs un Saeimas deputāts Raivis Dzintars, Saeimas deputāts Romāns Naudiņš un Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle.

“Nacionālā apvienība ir stabila vērtība Latvijas politikā. Mēs priecājamies redzēt savā vidū jaunus cilvēkus, līderus, kuri turpina īstenot mūsu vērtībās balstīto politiku. Jānis Grasbergs sevi ir pierādījis gan kā pašvaldības deputāts Kocēnos, gan lielisks saimnieks ģimenes zemnieku saimniecībā. Šobrīd viņš ar savu pieredzi stiprina Latvijas lauksaimniecības nozari valsts mērogā. Esmu pārliecināts, ka Jānis kopā ar komandu spēs nodrošināt novada izaugsmi un iedzīvotāju labklājību,” akcentē Raivis Dzintars, Nacionālās apvienības priekšsēdētājs.

Pēc administratīvi teritoriālās reformas Valmieras novads apvienos Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas un Strenču novadus, kā arī Valmieru. Valmierai būs valstspilsētas statuss, un novads būs iedzīvotāju ziņā otrais lielākais pēc Ogres novada – tajā dzīvos 51 tūkstotis iedzīvotāju.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.